ماشین‌آلات حساس و مهم خطوط تولید وارد سایت پروژه شد/ زمینه برای فعالیت و تولید در شرکت مهیا است.

فروردین 31, 1401
117 بازدید

مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن الوند خبر داد؛ ماشین‌آلات حساس و مهم خطوط تولید وارد سایت پروژه شد/ زمینه برای فعالیت و تولید در شرکت مهیا است.   اراک — پایگاه خبری چشم براه: مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن الوند گفت: فاز اول ماشین‌آلات و تجهیزات حساس و مهم شرکت‌های پلی‌پروپیلن الوند و پتروصنعت پیشتاز به وزن حدود 500تن […]

مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن الوند خبر داد؛

ماشین‌آلات حساس و مهم خطوط تولید وارد سایت پروژه شد/ زمینه برای فعالیت و تولید در شرکت مهیا است.

 

اراک — پایگاه خبری چشم براه:
مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن الوند گفت:
فاز اول ماشین‌آلات و تجهیزات حساس و مهم شرکت‌های پلی‌پروپیلن الوند و پتروصنعت پیشتاز به وزن حدود 500تن شامل اکسترودر، راکتور، کمپرسورها و سایر تجهیزات در اسفند ماه سال 1400 وارد سایت پروژه شد.
مهاجر در گفت وگو با پایگاه خبری چشم براه با بیان اینکه به لطف پروردگار و حمایت و پشتیبانی مسئولین عالی رتبه کشور و استان این بخش، یعنی فاز اول، وارد چرخه فعالیت شده اظهار کرد: بخش دوم ماشین‌آلات از کشور مبدا حمل و عنقریب وارد کشور می‌شود. همچنین ایشان ضمن حمایت از تولید داخلی به خصوص در استان مرکزی عنوان نمود که حدود 1000 تن تجهیزات سفارش گذاری شده برای سازندگان داخلی که به تدریج تا اوایل نیمه دوم سال جاری وارد سایت خواهد شد.
وی افزود: خداوند را شاکریم علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه، به مدد الهی و تلاش مدیران، مهندسین و کارگران شرکت‌های پلی‌پروپیلن الوند و پتروصنعت پیشتاز عملیات اجرایی طرح‌ها، نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات مطابق برنامه‌ریزی با سرعت مطلوب در حال انجام است و انشاالله سال 1402 شاهد بهره‌برداری و تولید مواد اولیه استراتژیک و دانش بنیان مورد نیاز صنایع پایین دستی کشور (حوزه پزشکی- بهداشتی) و جلوگیری از واردات این مواد به کشور خواهیم بود.
مهاجر اضافه کرد:
متناسب با پیشرفت پروژه، فرآیند به کارگیری و استخدام نیروی انسانی از نیروهای بومی و جوان منطقه انجام می‌شود.