مبتلایان به کرونا در مرکزی ۳رقمی شد/ ۱۷۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد

فروردین 16, 1401
132 بازدید

بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۱؛ مبتلایان به کرونا در مرکزی ۳رقمی شد/ ۱۷۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد   اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده […]

بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۱؛

مبتلایان به کرونا در مرکزی ۳رقمی شد/ ۱۷۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد

 

اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر سه شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۲۳ هزار ۶۲۹ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۱۷۲ مورد جدید در استان مرکزی، ۱۷ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:
۱۵۵ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این مدت در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی فوتی گزارش نشده است. که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۳ هزار و ۱۸۸ نفر است.