مجتمع دادگاه کیفری ۲ اراک افتتاح شد

مجتمع دادگاه کیفری ۲ اراک افتتاح شد
مهر 16, 1402
40 بازدید

مجتمع دادگاه کیفری ۲ اراک افتتاح شد اراک –پایگاه خبری چشم براه: تخصصی شدن امر رسیدگی و تمرکز زدایی از تجمیع تمامی محاکم حقوقی و کیفری در یک مجتمع از تصمیمات خوب و مطلوب به شمار می‌رود. به گزارش خبرگزاری چشم براه، رئیس کل دادگستری استان مرکزی در آیین افتتاح مجتمع دادگاه‌های کیفری ۲ اراک […]

مجتمع دادگاه کیفری ۲ اراک افتتاح شد

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
تخصصی شدن امر رسیدگی و تمرکز زدایی از تجمیع تمامی محاکم حقوقی و کیفری در یک مجتمع از تصمیمات خوب و مطلوب به شمار می‌رود.
به گزارش خبرگزاری چشم براه، رئیس کل دادگستری استان مرکزی در آیین افتتاح مجتمع دادگاه‌های کیفری ۲ اراک با بیان مطلب بالا گفت: با افتتاح مجتمع دادگاه‌های کیفری ۲ اراک شاهد استقرار مجتمعی هستیم که در آن به صورت تخصصی به موضوعات کیفری پرداخته می‌شود و تسریع در رسیدگی و کاهش زمان رسیدگی را در پی خواهد داشت.
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی افزود: تجمیع محاکم در یک ساختمان موجب بروز مشکلاتی همچون تراکم جمعیت، ایجاد بار ترافیکی در اطراف مجتمع و در نهایت باعث عدم امکان رعایت تکریم ارباب رجوع و در نهایت موجب نارضایتی آنان می‌شود که با فعال کردن مجتمع فوق الذکر در حقیقت امکان دسترسی بهتر و آسان‌تر شهروندان به شعبات کیفری در مرکز شهر فراهم شد.