مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی مطرح کرد: نرخ بیکاری در خمین، اراک و شازند نگران‌کننده است/ مسئولان اجرایی سرمایه‌گذاران را زیر چتر حمایتی قرار دهند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی مطرح کرد: نرخ بیکاری در خمین، اراک و شازند نگران‌کننده است/ مسئولان اجرایی سرمایه‌گذاران را زیر چتر حمایتی قرار دهند
شهریور 30, 1400
479 بازدید

  اراک– مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۳ شهرستان خمین، اراک و شازند به لحاظ نرخ بیکاری از شهرستان های بحرانی استان مرکزی هستند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه، بهزاد سام دلیری در نشست کارگروه ویژه اشتغال سرمایه گذاری شهرستان شازند، اظهار کرد: از این رو نیاز است […]

 

اراک– مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۳ شهرستان خمین، اراک و شازند به لحاظ نرخ بیکاری از شهرستان های بحرانی استان مرکزی هستند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه، بهزاد سام دلیری در نشست کارگروه ویژه اشتغال سرمایه گذاری شهرستان شازند، اظهار کرد: از این رو نیاز است مسئولان اجرایی ذیربط سرمایه‌گذاران را زیر چتر حمایتی قرار دهند. و با کاهش و بوروکراسی اداری محور های وبسترهای لازم را برای ورود به بازار هدف فعالان اقتصادی مهیاکنند.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان های خمین، اراک و شازند ۳ شهرستان بحرانی به لحاظ نرخ بیکاری در استان مرکزی هستند. از این رو نیاز است تمام دستگاه‌های اجرایی و آحاد مردم این دغدغه را مدنظر ویژه قرار دهند.

براساس این گزارش، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود افزود: در راستای حمایت از مشاغل خانگی و بهره‌مندی این فعالان اقتصادی، ۲۸۰ میلیارد ریال برای استان مرکزی پیش‌بینی شده است. که باید با درایت، مدیریت، نظارت و حمایت در بحث تامین مواد اولیه، تولید و بازار فروش هدفگذاری شود.

به گفته مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، میزان اعتبار امسال شازند در حوزه حمایت از مشاغل خانگی، ۲۳۰ میلیارد ریال معادل ۹۰ درصد از کل اعتبارات استان برای حمایت از تسهیلات مشاغل خانگی پیش بینی شده است.

برچسب‌ها:, , , ,