مدیرکل کار مرکزی: فعالیت های ورزشی برای همه امری ضروری است بویژه بازنشستگان

تیر 24, 1401
156 بازدید

اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ورزشی بازنشستگان استان مرکزی؛ مدیرکل کار مرکزی: فعالیت های ورزشی برای همه امری ضروری است بویژه بازنشستگان اراک– پایگاه خبری چشم براه: اختتامیه چهارمین جشنواره ورزشی بازنشستگان و همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان استان مرکزی، با شرکت ۱۱۲ نفر از بازنشستگان در رشته‌های مختلف ورزشی به صورت تیمی و انفرادی در […]

اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ورزشی بازنشستگان استان مرکزی؛

مدیرکل کار مرکزی: فعالیت های ورزشی برای همه امری ضروری است بویژه بازنشستگان

اراک– پایگاه خبری چشم براه:

اختتامیه چهارمین جشنواره ورزشی بازنشستگان و همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان استان مرکزی، با شرکت ۱۱۲ نفر از بازنشستگان در رشته‌های مختلف ورزشی به صورت تیمی و انفرادی در دو بخش آقایان و بانوان در اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم راه به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در اختتامیه این همایش، انجام فعالیت ورزشی را برای همه افراد جامعه به ویژه بازنشستگان امری ضروری عنوان کرد و گفت: انجام فعالیت های ورزشی زمینه ساز سلامتی بازنشستگان است و باید قدردان کسانی باشیم که به سلامتی خود اهمیت می دهند.

دستگاه‌های همراه این جشنواره

بر اساس این گزارش، همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان و چهارمین جشنواره ورزشی بازنشستگان به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت به همت هیأت ورزش کارگری استان مرکزی، همکاری صندوق بازنشستگی استان مرکزی، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک و هیأت ورزش های همگانی برگزار شد.

نتایج مسابقات ورزشی جشنواره

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در پایان این جشنواره ورزشی در بخش انفرادی رشته تنیس روی میز مجتبی رسولی و مریم باقری.
در رشته دارت: ابوالقاسم کریمی و پوران فخری.
در رشته تیراندازی با تفنگ بادی: سید احمد سجادی هزاوه و کیوان علی همتی.
در رشته شطرنج: غلامرضا گرگوند و عشرت فراهانی عناوین نخست را کسب کردند.
در رقابت های تیمی هم، رشته های پتانک، داژبال، طناب کشی و فوتبال دستی برگزار شد که تیم های برتر معرفی شدند.
در این دوره از جشنواره ورزشی ۱۰۰ ورزشکار در بخش انفرادی و ۶۲ ورزشکار در بخش گروهی به رقابت پرداختند؛ که در پایان به نفرات و تیم های برتر جوایز اهدا شد.