مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی اعلام کرد: رفع مشکلات تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در دستور کار قراردارد/ صنایع برای حمایت تیم به میدان بیاید

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی اعلام کرد: رفع مشکلات تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در دستور کار قراردارد/ صنایع برای حمایت تیم به میدان بیاید
مهر 5, 1400
438 بازدید

  اراک– مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: رفع مشکلات تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در دستور کار قرار دارد و انتظار داریم صنایع استان برای گسترش ورزش به میدان بیایند. عابد حقدادی در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه، با اشاره به برخی از مشکلات پیش آمده برای تیم فوتبال خوشه […]

 

اراک– مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: رفع مشکلات تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در دستور کار قرار دارد و انتظار داریم صنایع استان برای گسترش ورزش به میدان بیایند.

عابد حقدادی در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه، با اشاره به برخی از مشکلات پیش آمده برای تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه که به عنوان نماینده استان مرکزی در لیگ دسته اول حضور دارد، اظهار کرد: برای رفع مشکلات تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه که به عنوان نماینده استان در لیگ دسته اول حضور دارد، از هیچ گونه حمایت دریغ نمی‌کنیم. اما انتظار داریم صنایع ساوه نیز از حمایت این تیم دریغ نکنند.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که در این فصل نیز، شاهد حضور قدرتمند تیم خوشه طلایی ساوه در لیگ دسته اول باشیم. البته به حمایت های صنایع استان به ویژه صنایع ساوه نیاز داریم.
حقدادی خاطرنشان کرد: به عنوان سکاندار ورزش استان سعی کردیم در شهرستان ساوه زیرساخت‌های خوبی در حوزه ورزش ایجاد شود.
وی ادامه داد: اقدامات خوبی نیز بر مجموعه ورزشی چمران ساوه از جمله ایجاد چمن مصنوعی، احیای سکوهای تماشاچی و… کارهای خوبی انجام شده که مجموعه در سطح مسابقات لیگ دسته اول کشور باشد و به صورت یک مجموعه ورزشی آبرومند درآید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، بیان داشت: امیدواریم مسئولین استان و شهرستان ساوه حمایت جدی را از این تیم انجام دهند و صنایع کمک کنند تا شاهد حضور قدرتمند تیم خوشه طلایی ساوه در رقابت‌های لیگ باشیم.

حقدادی افزود: حیف است که زحمات این تیم که از لیگ دسته سوم شروع کرده و خود را تا اینجا بالا کشیده از بین برود. این تیم جزئی از شناسنامه مهم ورزش استان مرکزی به ویژه ساوه قلمداد می شود و چنانچه بخواهد به دلیل عدم حمایت، امسال از دور مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور کنار گذاشته شود واقعأ انصاف نیست، لذا باید همه کمک کنیم تا این اتفاق «بد» در ورزش استان رقم نخورد و این تیم همچنان با قدرت حفظ شود.

برچسب‌ها:, , ,