مربی و ورزشکار فوتبال هفت نفره استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

دی 28, 1400
375 بازدید

مربی و ورزشکار فوتبال هفت نفره استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند اراک– مربی و ورزشکار هیأت جانبازان و معلولین استان مرکزی به پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین کشور فراخوانده شدند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت […]

مربی و ورزشکار فوتبال هفت نفره استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

اراک– مربی و ورزشکار هیأت جانبازان و معلولین استان مرکزی به پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین کشور فراخوانده شدند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی از یکم ماه آینده( بهمن) به مدت ۸ روز به میزبانی استان بوشهر در شهر عالیشهر برگزار می شود.

براساس این گزارش، عباس ترابی به عنوان ورزشکار و فرزاد مهری به عنوان کارت فنی (مربی) از استان مرکزی، از سوی فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین برای حضور در این اردو فراخوانده شدند.

بر اساس اعلام فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران، اردو در شرایط کاملاً قرنطینه برگزار می گردد و تردد تمامی مدعوین اعم از ورزشکاران و مربیان در مدت زمان برگزاری اردو ممنوع است.