مردان فولادین آلومینیوم ایران فاتح رقابت های وزنه برداری کارگران استان مرکزی

مردان فولادین آلومینیوم ایران فاتح رقابت های وزنه برداری کارگران استان مرکزی
آذر 4, 1401
283 بازدید

مردان فولادین آلومینیوم ایران فاتح رقابت های وزنه برداری کارگران استان مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسابقات وزنه برداری کارگران استان مرکزی با قهرمانی آلومینیوم ایران، نایب قهرمانی باشگاه رفاه کارگران و سومی واگن پارس در اراک به کار خود پایان داد. رئیس انجمن وزنه‌برداری کارگران استان مرکزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری […]

مردان فولادین آلومینیوم ایران فاتح رقابت های وزنه برداری کارگران استان مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مسابقات وزنه برداری کارگران استان مرکزی با قهرمانی آلومینیوم ایران، نایب قهرمانی باشگاه رفاه کارگران و سومی واگن پارس در اراک به کار خود پایان داد. رئیس انجمن وزنه‌برداری کارگران استان مرکزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه گفت: رقابت‌ها با هدف شناخت تیم ها و نفرات برتر برای حضور در پیکارهای وزنه‌برداری قهرمانی کارگران کشور با عنوان یادواره مرحوم جهان پهلوان اسماعیل قدمگاهی و مرحوم محمد علی (داوود) کریمی در سالن مجموعه ورزشی شهید سمیعی ماشین سازی اراک با حضور ۳۵ شرکت کننده برگزار شد.
پوریا اسدی افزود: این رقابت‌ها در اوزان ۶۱؛ ۶۷، ۷۳؛ ۸۲؛ ۹۶؛ ۱۰۲؛ ۱۰۹ و به اضافه ۱۰۹ طبق آیین نامه فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران به مدت یک روز پیگیری شد که در نهایت نتایج زیر به دست آمد:

وزن ۶۱ کیلوگرم:
۱-کیلوگرم سید حسام الدین واحدی از باشگاه رفاه کارگران ۲– مهرداد جاپلقی از واگن پارس
وزن ۶۷ کیلوگرم:
۱– حمید سوالان از تفرش (آزاد) ۲– ابوالقاسم زینعلی از واگن پارس
وزن ۷۳ کیلوگرم:
۱– ابوالفضل مشایخی فرد از آلومینیوم ۲– سعید علینقیان از باشگاه رفاه کارگران ۳– فریدون تاجیک از باشگاه کارگران وزن ۸۱ کیلوگرم:
سید حسین آقایی از آلومینیوم، اسماعیل طالبی از ماشین سازی و مصطفی عراقی از باشگاه کارگران به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آورد.
در وزن ۹۶ کیلوگرم:
۱– مجید زهر طلب از باشگاه کارگران ۲– امین بابایی از آلومینیوم ۳– محسن صفایی از واگن پارس
وزن ۱۰۲ کیلوگرم:
۱– ایمان رجبی از سیمرغ ساوه ۲– داوود کارخانه از آلومینیوم ۳– علی عراقی از باشگاه کارگران
وزن ۱۰۹ کیلوگرم:
۱– احمد هداوند از باشگاه کارگران۲– محمدرضا نیلچی از آلومینیوم
وزن به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم:
۱– امید رجبی از سیمرغ ساوه ۲– مجید فرهادی از آلومینیوم ۳–محمد طائفی از آلومینیوم.
داوری مسابقات را عیسی مهاجرانی، حسن مقدم، یدالله رحمتعلی، علی فراهانی، حسین اسدی و محمد ملکی برعهده داشتند.
گفتنی است تیم برتر جهت حضور در مسابقات قهرمانی کارگری کشور که بیستم ماه جاری به میزبانی استان قزوین شهرستان تاکستان برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.
به گفته رئیس انجمن وزنه برداری کارگران استان مرکزی، احمد حسینخانی مدیر ورزش آلومینیوم ایران اعلام کرد: که جهت حضور تیم وزنه برداری کارگران استان مرکزی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور از هر لحاظ مساعدت و همکاری لازم را انجام خواهد داد. مسابقات به نحو بسیار جالبی برگزار شد. و این گویای این واقعیت است که این انجمن باتلاش خستگی ناپذیر و ابتکار عمل مدیریتی خون تازه‌ای در کالبد وزنه‌برداری کارگران استان مرکزی که سال ها دررخوت به سربرده دمیده است. جا دارد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی حمایت های لازم را از این ورزش در حال توسعه و رشد اعمال کند.