مرد ۴۰ ساله بر اثر ضربات چاقو در اراک  به قتل رسید

آذر 5, 1401
303 بازدید

فرمانده انتظامی اراک خبر داد؛ مرد ۴۰ ساله بر اثر ضربات چاقو در اراک  به قتل رسید   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان اراک از کشف جسد مردی ۴۰ ساله که بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده است، در این شهرستان خبرداد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از […]

فرمانده انتظامی اراک خبر داد؛

مرد ۴۰ ساله بر اثر ضربات چاقو در اراک  به قتل رسید

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از کشف جسد مردی ۴۰ ساله که بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده است، در این شهرستان خبرداد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا معیریان گفت: در ساعت ۱۹:۴۶ روز گذشته با اعلام گزارشي به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر فوت فردی در جاده خاکی اطراف میدان فراهان شهرستان اراک، بلافاصله واحدهاي امدادي و ماموران انتظامي کلانتری ۱۷ این شهرستان به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور گشت انتظامی شهرستان اراک در محل و بررسي و تحقيقات صورت گرفته مشخص شد که دراین حادثه مردی۴۰ ساله بر اثر ضربات چاقو به قلب و قفسه سینه از سوی فرد و یا افرادی ناشناس، به قتل رسیده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک در پایان با اشاره به انتقال جسد متوفی به پرشکی قانونی برای بررسی بیشتر با دستور مقام قضائی افزود: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری ضارب همچنان ادامه دارد و با تکمیل شدن تحقیقات پلیسی، هرگونه اخبار جدید درباره این پرونده جنایی، به اطلاع شهروندان خواهد رسید.