مرکز ترک اعتیاد در زمینه درمان گرفتاران در مرکزی فعالیت دارند

تیر 7, 1401
72 بازدید

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مرکزی: ۶۲ مرکز ترک اعتیاد در زمینه درمان گرفتاران در مرکزی فعالیت دارند   اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از فعالیت ۶۲ مرکز ترک اعتیاد در زمینه درمان مددجویان گرفتار شده مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: اعتیاد یک […]

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مرکزی:

۶۲ مرکز ترک اعتیاد در زمینه درمان گرفتاران در مرکزی فعالیت دارند

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از فعالیت ۶۲ مرکز ترک اعتیاد در زمینه درمان مددجویان گرفتار شده مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: اعتیاد یک فرایند چند بعدی است و صرفاً بحث درمان افراد گرفتار کفایت نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، رضا شجاعی افزود: در حوزه درمان دستگاه های مربوط باید از پیشگیری تا درمان و از همه مهمتر پس از درمان و بازتوانی؛ خود را موظف و مکلف بدانند.

وی اظهار کرد: نگرانی هایی در مورد تعرفه این مراکز ایجاد شده بود که حوزه معاونت درمان با ورود در این زمینه و اسنادی که تنظیم شده است هم در جهت میزان داروی دریافتی و هم دزهای تجویز شده اقدامات خوبی در آینده انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: قوانین مربوط در این موارد حتما در زمینه‌های چون سقف تعرفه و میزان پوشش بیمه به روز رسانی خواهد شد و به تمام مراکز ابلاغ می‌شود.

شجاعی بیان داشت: با پروتکل های صحیح درمانی می توان تعداد بیشتری از افراد را که گرفتار این بلای خانمان‌سوز شده‌ را رها کرده و به سمت خانه و خانواده بازگرداند.