مرگ مرد ۴۰ ساله افغانی در چاه آب رقم خورد

مرگ مرد ۴۰ ساله افغانی در چاه آب رقم خورد
خرداد 14, 1402
82 بازدید

در تفرش اتفاق افتاد؛ مرگ مرد ۴۰ ساله افغانی در چاه آب رقم خورد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: یک تبعه افغانستان ۴۰ ساله در تفرش به علت نامعلوم به درون چاه آب به عمق ۲۰متر سقوط کرد و جان خود را از دست داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از […]

در تفرش اتفاق افتاد؛

مرگ مرد ۴۰ ساله افغانی در چاه آب رقم خورد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
یک تبعه افغانستان ۴۰ ساله در تفرش به علت نامعلوم به درون چاه آب به عمق ۲۰متر سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ضمن بیان مطلب بالا گفت: با اعلام همکاران در تفرش مبنی بر سقوط فردی در چاه واقع در این شهرستان و درخواست کمک؛ تیم امداد و نجات آتش نشانی اراک با هماهنگی‌های به عمل آمده و به دستور سرپرست سازمان، تیم نجات همراه تجهیزات مخصوص راهی شهرستان تفرش شدند. در بررسی‌های نجاتگران آتش‌نشانان مشاهده شد در یک باغ اطراف شهرستان تفرش یک تبعه افغانستان به علت نامعلوم به درون چاه آب به عمق حدود ۲۰ متر سقوط کرده است.
وی ادامه داد: با استفاده از تجهیزات مخصوص وتلاش ناجیان جسد فرد مورد نظر که مرد حدوداً ۴۰ ساله ای بود از داخل چاه بیرون آورده شد. پس از تایید مرگش توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه؛ جسد جهت طی مراحل قانونی به عوامل انتظامی تحویل داده شد.