مسابقات تیروکمان استان مرکزی با شناخت برترین ها در اراک پایان یافت

مسابقات تیروکمان استان مرکزی با شناخت برترین ها در اراک پایان یافت
شهریور 28, 1400
781 بازدید

  اراک– رئیس هیأت تیروکمان استان مرکزی گفت: مرحله دوم مسابقات آمادگی لیگ برتر تیراندازی با کمان انتخابی تیم لیگ استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک، پایان یافت. ابوالفضل حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: مسابقات در آکادمی تیراندازی با کمان استان مرکزی در مجوعه ورزشی […]

 

اراک– رئیس هیأت تیروکمان استان مرکزی گفت: مرحله دوم مسابقات آمادگی لیگ برتر تیراندازی با کمان انتخابی تیم لیگ استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک، پایان یافت.

ابوالفضل حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: مسابقات در آکادمی تیراندازی با کمان استان مرکزی در مجوعه ورزشی شهدای پنجم اراک، به مسافت ۵۰ و ۷۰ متر در دو رشته ریکرو و کامیاند با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، که در نهایت در رشته کامیاند بانوان، اکرم السادات حسینی مقام نخست را کسب کرد. مهرک فرجی نایب قهرمان شد و سارا جلالی به مقام سوم دست یافت.

وی افزود در رشته کامیاند آقایان نیز، شایان غزنوی، محسن اخلاقی و مجید خصالی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند. همچنین در رشته ریکرو آقایان محمد پاکدل نیا بر سکوی نخست ایستاد. عباسعلی خسروی و احمد اکبری به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گفته رئیس هیأت تیر و کمان استان مرکزی، عماد کمری (سرداور) مهرانگیز حسین آبادی و راهده رضایی قضاوت مسابقات را برعهده داشتند. اناری نیز به عنوان مسئول برگزاری مسابقات بر رقابت ها نظارت داشت.

برچسب‌ها:, , ,