مشارکت صنایع در تسریع تکمیل مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی تاثیر گذار است

اسفند 11, 1400
120 بازدید

استاندار مرکزی مطرح کرد: مشارکت صنایع در تسریع تکمیل مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی تاثیر گذار است   اراک–اراده کافی برای تکمیل مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس وجود دارد و در همین راستا مشارکت صنایع در تکمیل مراکز فرهنگی دفاع مقدس یک ضرورت مهم است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ استاندار […]

استاندار مرکزی مطرح کرد:

مشارکت صنایع در تسریع تکمیل مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی تاثیر گذار است

 

اراک–اراده کافی برای تکمیل مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس وجود دارد و در همین راستا مشارکت صنایع در تکمیل مراکز فرهنگی دفاع مقدس یک ضرورت مهم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ استاندار مرکزی در نشست شورای هماهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی با بیان مطلب بالا اظهار کرد: البته اداره کل حفظ آثار با درنظر گرفتن سیاست های تشویقی صنایع و مراکز صنعتی در این مسیر ترغیب ایجاد کند و در این راستا اقدامات و پیگیری‌های لازم انجام شود.

مخلص الائمه با بیان اینکه پیشکسوتان و ایثارگران دفاع مقدس سرمایه‌های عظیم کشور هستند؛ افزود: ضمن استفاده از تجربیات گرانبهای این عزیزان؛ باید از آنها به خوبی محافظت و فرصت‌ها را در این خصوص غنیمت بشماریم.

استاندار مرکزی؛ بر انجام عملیات یادمان شهدای مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی تا پایان سال جاری تاکید کرد و بیان داشت: شهرداری اراک نیز نسبت به انجام تعهدات خود اهتمام ورزد.