مشکلات حوزه ورزش شهرستان خمین بررسی شد/ مجتمع ورزشی ویژه بانوان با ظرفیت تمام رشته ورزشی راه اندازی می‌شود

اردیبهشت 2, 1401
154 بازدید

با حضور نماینده مردم خمین در مجلس، مشکلات حوزه ورزش شهرستان خمین بررسی شد/ مجتمع ورزشی ویژه بانوان با ظرفیت تمام رشته ورزشی راه اندازی می‌شود اراک– پایگاه خبری چشم براه: توزیع امکانات و ایجاد زیرساخت های ورزشی بر اساس آمایش دقیق انجام شود. چرا که درخواست مسئولان مناطق روستایی مبنای درستی برای این توزیع […]

با حضور نماینده مردم خمین در مجلس،

مشکلات حوزه ورزش شهرستان خمین بررسی شد/ مجتمع ورزشی ویژه بانوان با ظرفیت تمام رشته ورزشی راه اندازی می‌شود

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
توزیع امکانات و ایجاد زیرساخت های ورزشی بر اساس آمایش دقیق انجام شود. چرا که درخواست مسئولان مناطق روستایی مبنای درستی برای این توزیع نیست.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان مطلب بالا در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش این شهرستان، با اشاره به اینکه با وجود محدودیت در منابع اعتباری دولت، از امکانات ورزشی به شکل بهینه استفاده نمی‌شود، گفت: نگاه حاکمیت به ورزش تشریفاتی نیست و این حوزه به دلیل آثار سلامتی جسمی و روحی و کاهش آسیب‌های اجتماعی مورد توجه است.

علیرضا نظری اظهار کرد: استعدادهای خوبی در رشته های مختلف ورزشی در شهرستان خمین وجود دارد اما زیر ساخت های لازم برای ظهور این استعدادها فراهم نیست.

وی با بیان اینکه در سطح کلان کشور تنها به شمار اندکی رشته ورزشی توجه شده است و بقیه رشته ها در حاشیه قرار دارند، افزود: ورزش یکی از بخش‌هایی است که در دو سال گذشته بیشترین آسیب را از شروع ویروس کرونا متحمل شده و انتظار می‌رود با کاهش آمار مبتلایان و جانباختگان کووید ۱۹، ورزش رونق دوباره پیدا کند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، از راه اندازه مجتمع ورزشی ویژه بانوان در خمین خبر داد و گفت: ۵۰ درصد از جمعیت را بانوان تشکیل می دهند، و مجتمع ورزشی ویژه بانوان با ظرفیت تمام رشته های ورزشی برای بانوان به زودی در این شهرستان را اندازه می شود.

گفتنی است در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان، روسا و نایب روسای هیئت‌های ورزشی و دبیران سمن‌های شهرستان خمین حضور داشتند.