مشکلات هیأت والیبال استان مرکزی بررسی شد

مشکلات هیأت والیبال استان مرکزی بررسی شد
خرداد 9, 1402
92 بازدید

با حضور رئیس شورای اسلامی شهر اراک؛ مشکلات هیأت والیبال استان مرکزی بررسی شد اراک–پایگاه خبری چشم براه: نشست هم اندیشی اعضای هیات والیبال استان مرکزی با رئیس شورای اسلامی شهر اراک و هدف رفع مشکلات موجود و تعامل فی مابین این هیأت و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری […]

با حضور رئیس شورای اسلامی شهر اراک؛

مشکلات هیأت والیبال استان مرکزی بررسی شد

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
نشست هم اندیشی اعضای هیات والیبال استان مرکزی با رئیس شورای اسلامی شهر اراک و هدف رفع مشکلات موجود و تعامل فی مابین این هیأت و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه؛ در این نشست هم اندیشی پیمان عین‌القضات رئیس شورای اسلامی شهر اراک، با اشاره به اینکه
توجه به تمرکز شورا و شهرداری بر محله محوری و همگانی بودن ورزش برای شهروندان است و با توجه به اینکه قانون به شهرداری ها اجازه ورود به حوزه ی ورزش حرفه ای و قهرمانی را نمیدهد، گفت: سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری اراک و شورا اسلامی، آمادگی کامل جهت ایجاد فضاهای مناسب برای والیبال پارکی و همچنین ایجاد زمین استاندارد والیبال ساحلی را در مناطق مختلف شهری دارد. که این امرمیتواند تعامل خوبی را بین شورا و هیات والیبال ایجاد کند.
براساس این گزارش در نشست هم‌اندیشی محمدرضا عزیزمحمدی رئیس هیأت والیبال استان مرکزی، ضمن اشاره به برنامه های هیات والیبال استان مرکزی در سال جاری افزود: با توجه به‌ پتانسیل های موجود دراستان مرکزی و شهر اراک ، احداث زمین های مناسب برای والیبال ساحلی و پارکی میتواند نیازهای شهروندان و دوستداران والیبال را پوشش دهد و در این زمينه استعداد یابی های بسيار خوبي انجام گیرد که این امر با حمایت شهرداری و شورای کلانشهر اراک تحقق خواهد یافت.