معافیت مطبوعات از مالیات بر ارزش افزوده

معافیت مطبوعات از مالیات بر ارزش افزوده
اسفند 14, 1400
253 بازدید

معافیت مطبوعات از مالیات بر ارزش افزوده   اراک–پایگاه خبری چشم براه: براساس اعلام روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های کشور؛ ازسوی این خانه درتقدیر ازنمایندگان مردم در مجلس بیانیه ای بشرح زیر منتشر شد. بیانیه خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور در تقدیر از نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و وزارت فرهنگ […]

معافیت مطبوعات از مالیات بر ارزش افزوده

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
براساس اعلام روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های کشور؛ ازسوی این خانه درتقدیر ازنمایندگان مردم در مجلس بیانیه ای بشرح زیر منتشر شد.

بیانیه خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور در تقدیر از نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تصویب معافیت مطبوعات از مالیات بر ارزش افزوده

بسم الله الرحمن الرحیم

تصویب بند الحاقی (۸) تبصره (۶) ماده واحده لایحه بودجه ۱۴۰۱ مبنی بر معافیت رسانه‌ها، نشریات و مطبوعات از مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی که حاصل پیگیری های وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون محترم مطبوعاتی، مدیرکل محترم مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد و همراهی اهالی رسانه و تشکل‌های صنفی مطبوعات بود، گامی بلند در جهت کمک به تداوم حیات رسانه‌ها در سراسر کشور بود که در این روزها رضایتمندی خبرنگاران و اصحاب رسانه سراسر کشور را به همراه داشته است.

بدون تردید عزم جدی وزارت فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی و‌ همراهی قوای سه‌گانه می‌تواند مسیر را برای رشد و تعالی همه جانبه رسانه‌ها فراهم سازد.

تلاش برای رفع دغدغه‌های رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه‌های جبران کمبود کاغذ و اختصاص کاغذ یارانه‌ای، رفع مشکلات بیمه خبرنگاران و نگاه جدی به جامعه مطبوعاتی کشور از مهم‌ترین اولویت‌های خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور می‌باشد، که بدون تردید با نگاه ارزنده مقامات حوزه فرهنگ و‌ ارشاد می‌توان برای رفع این موارد گام‌های مهم‌تری در آینده برداشت.

خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور مجدداً ضمن قدردانی از نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در تصویب این معافیت مالیاتی، از تلاش‌های ارزنده وزیر محترم، معاون محترم امور مطبوعاتی و مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر می‌نماید، و امید دارد با همدلی، مسیر را برای رشد و تقویت رسانه‌های کشور بیش از پیش فراهم سازیم.

*خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور*