معاون استانداری مرکزی: روش گفت وگوی جوانان در استان مرکزی عملیاتی شود/ خانه جوانان اراک شایسته این قشر نیست

معاون استانداری مرکزی: روش گفت وگوی جوانان در استان مرکزی عملیاتی شود/ خانه جوانان اراک شایسته این قشر نیست
مهر 4, 1400
436 بازدید

اراک– معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: روند گفت وگوی جوانان با هدف ترویج این روش توسط ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی عملیاتی شود. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: راه اندازی روند گفت وگوی جوانان باید […]

اراک– معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: روند گفت وگوی جوانان با هدف ترویج این روش توسط ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی عملیاتی شود.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: راه اندازی روند گفت وگوی جوانان باید توسط ستاد ساماندهی امور جوانان عملیاتی شود در شرایط کنونی کرونایی به شکل مجازی پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه لازم است برای دوری از موازی‌کاری حوزه جوانان، بین سه دستگاه آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و ورزش و جوانان که مرتبط با موضوع جوانان هستند، تقسیم کار صورت بگیرد، بیان داشت: البته باید اولویت جوانان در استان را در دو بخش دختران و پسران مشخص و جامعه هدف در این بخش ها با توجه به ظرفیت خود فعالیت کنید.
معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: خانه جوانان اراک پاسخگوی خواسته ها و نیاز این قشر نیست و لازم است برنامه ریزی جدی در راستای ظرفیت سازی مناسب در آن صورت گیرد.
اکرمی ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی اراک از ظرفیت ساختمانی چه در بخش خصوصی و چه دولتی برای جوانان اراک استفاده کند.
وی بیان داشت: در حوزه جوانان همگان دخیل هستند، اما بار اصلی مسائل جوانان برعهده سه دستگاه، ورزش و جوانان آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها است.

برچسب‌ها:, ,