معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی اراک خبر داد، استان مرکزی میزبان کاردار سفارت مالزی در ایران

شهریور 27, 1400
618 بازدید

  اراک– معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی اراک گفت: کاردار سفارت مالزی در ایران با هدف آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های واحد تولیدی صنعتی استان مرکزی به این استان سفر می‌کند. سعید بیگ زاده در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: با توجه به دعوت رسمی اتاق بازرگانی، […]

 

اراک– معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی اراک گفت: کاردار سفارت مالزی در ایران با هدف آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های واحد تولیدی صنعتی استان مرکزی به این استان سفر می‌کند.
سعید بیگ زاده در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: با توجه به دعوت رسمی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک، کاردار سفارت کشور مالزی در ایران محمد نظام حلیمی به همراه رایزن اقتصادی سفارت حسام الدین محمد آسپار به منظور آشنایی با ظرفیتها و توانمندی های واحد های تولیدی صنعتی استان مرکزی و همچنین دیدار با فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و صادر کنندگان به استان مرکزی سفر می کند.

وی با بیان اینکه، این سفر به منظور بررسی راهکارهای استفاده از موقعیت های تجاری اقتصادی و سرمایه گذاری مالزی انجام می شود گفت: با توجه به اینکه مالزی یکی از کشورهای هدف صادرکنندگان و تولیدکنندگان استان مرکزی محسوب میشود تلاش بر این است تا گامهای موثری در جهت افزایش تعاملات فی‌مابین برداشته شود.

وی افزود: بازاریابی و بازارسازیبرای اعضای زیر مجموعه خود و واحد‌های تولیدی صنعتی استان مرکزی از سیاستهای اتاق بازرگانی می‌باشد.

بیگ زاده در مورد برنامه های این سفر دو روزه گفت: بازدید از چند واحد تولیدی صنعتی در زرندیه، مامونیه و ساوه و دیدار با مدیران واحد‌های تولیدی صنعتی شهرستان ساوه و همچنین بازدید از واحد‌های تولیدی صنعتی در اراک و نشست مشترک با اعضای اتاق بازرگانی اراک و صادرکنندگان و تولیدکنندگان استان مرکزی از برنامه های این سفر می‌باشد.

گفتنی است، کاردار سفارت مالزی در ایران و همراهان فردا(یکشنبه) در ساوه حضور دارد، و روز دوشنبه نیز اراک پذیرای این کارون اقتصادی است.

برچسب‌ها:, , ,