معاون کمیته امداد استان مرکزی خبر داد، پرداخت یک میلیاردو ۱۸۵ میلیون تومان بیمه مددجویان

معاون کمیته امداد استان مرکزی خبر داد، پرداخت یک میلیاردو ۱۸۵ میلیون تومان بیمه مددجویان
مهر 5, 1400
443 بازدید

  اراک– معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی از پرداخت یک میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان حق بیمه یک هزارو ۸۴۲ نفر مددجویان استان مرکزی خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه محمدرضا شایسته جو اظهار کرد: این مبلغ حق بیمه ۳ ماهه دوم هزار و ۸۲۴ نفر از مددجویان تحت […]

 

اراک– معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی از پرداخت یک میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان حق بیمه یک هزارو ۸۴۲ نفر مددجویان استان مرکزی خبر داد.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه محمدرضا شایسته جو اظهار کرد: این مبلغ حق بیمه ۳ ماهه دوم هزار و ۸۲۴ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد است که به حساب تامین اجتماعی پرداخت شد.

وی با بیان اینکه پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان با هدف توانمندسازی پایدار انجام می‌شود، اظهار کرد: افزایش امید به زندگی، تأمین آتیه و بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی از دیگر اهداف پرداخت حق بیمه برای این افراد است.

وی ادامه داد: حق بیمه سه ماهه دوم هزارو ۸۴۳ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد استان مرکزی به حساب تأمین اجتماعی با اعتبار یک میلیاردو ۱۸۵ میلیون تومان واریز شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه خیران می‌توانند به درمان بیماران مورد حمایت کمک کنند، گفت: پزشکان نیکوکار با ویزیت رایگان بیماران مورد حمایت و ارائه خدمات درمانی مختلف به آنان همواره یاریگر کمیته امداد در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستند که امید است این همکاری‌ها در سال‌جاری و با توجه به شیوع بیماری کرونا بیشتر از سال‌های گذشته انجام شود

برچسب‌ها:,