مناسب سازی معابر ویژه جانبازان و معلولین در اولویت قرار دارد

شهریور 24, 1401
47 بازدید

شهردار اراک: مناسب سازی معابر ویژه جانبازان و معلولین در اولویت قرار دارد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: شهردار اراک ضمن بیان اینکه مناسب سازی معابر شهری ویژه جانبازان و معلولین در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد گفت: تارسیدن به هدف نهایی در راستای تامین و ایجاد رفاه و آسایش عمومی شهروندان به […]

شهردار اراک:

مناسب سازی معابر ویژه جانبازان و معلولین در اولویت قرار دارد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
شهردار اراک ضمن بیان اینکه مناسب سازی معابر شهری ویژه جانبازان و معلولین در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد گفت: تارسیدن به هدف نهایی در راستای تامین و ایجاد رفاه و آسایش عمومی شهروندان به ویژه جامعه جانبازان و معلولین از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، علیرضا کریمی، در حاشیه گردهمایی جانبازان ۷۰ درصد استان مرکزی اظهار کرد: هریک از ما مسئولان در هر جایگاه و منصبی که هستیم باید به سهم خود در راستای رفع مشکلات جانبازان قدم برداریم.

بیان کرد: مجموعه فعالیت‌های مدیریت شهری اراک شامل حوزه‌های معماری، شهرسازی، اجتماعی و حمل‌و‌نقل است و تمام خدمت رسانی به عموم شهروندان و معلولان از سوی این مجموعه انجام می‌شود.

شهردار اراک، ضرورت مناسب‌سازی معابر ویژه جانبازان و معلولان را مورد تأکید قرار داد و افزود: جانبازان حق بزرگی گردن ما دارند و هریک به سهم خود تکلیف داریم این وظیفه را انجام دهیم. صدور پروانه‌های ساختمانی ویژه مراکز عمومی نیز با همین رویکرد با جدیت در حال طراحی و پیگیری است؛ چراکه همه شهروندان باید از ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری کنند.

کریمی اضافه کرد: در حوزه پیاده‌راه سازی و حمل‌و‌نقل عمومی نیز این امر از سوی مدیریت شهری با جدیت در حال پیگیری است. اتوبوس‌های جدید خریداری شده این ظرفیت را دارد که‌جانبازان با ویلچر وارد اتوبوس شوند و مکانی نیز برای آن جانمایی شده است تا شهروندان با محدودیت خاص با کمترین مشکل تردد مواجه باشند.

شهردار اراک در پایان گفت: تا رسیدن به هدف نهایی در راستای تامین و ایجاد رفاه و آسایش عمومی شهروندان به ویژه جامعه جانبازان و معلولان از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌شود و اقدامات در این بخش در اولویت برنامه‌های قرار دارد.