ناتوانی در اطلاع‌رسانی به موقع ظرفیت ها و پتانسیل حوزه صنعت مغفول مانده

ناتوانی در اطلاع‌رسانی به موقع ظرفیت ها و پتانسیل حوزه صنعت مغفول مانده
اسفند 14, 1400
597 بازدید

مشاور رسانه‌ای وزیر صمت: ناتوانی در اطلاع‌رسانی به موقع ظرفیت ها و پتانسیل حوزه صنعت مغفول مانده اراک– پایگاه خبری چشم راه: مشاور رسانه ای وزیر صمت گفت: ناتوانی اطلاع‌رسانی به موقع و درست در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه صنعت و تولید، پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در این حوزه و حرکت […]

مشاور رسانه‌ای وزیر صمت:

ناتوانی در اطلاع‌رسانی به موقع ظرفیت ها و پتانسیل حوزه صنعت مغفول مانده

اراک– پایگاه خبری چشم راه:
مشاور رسانه ای وزیر صمت گفت: ناتوانی اطلاع‌رسانی به موقع و درست در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه صنعت و تولید، پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در این حوزه و حرکت های سازنده مغفول مانده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، مطهری در نشست هماهنگی مدیران روابط عمومی صنایع استان مرکزی که در محل مجتمع گردشگری نور محلات برگزار شد، افزود: در استان مرکزی باوجود صنایع قدرتمند و معادن متنوع و پتانسیل بالا و قابلیت برای جذب سرمایه‌گذاری، ولی به علت ناتوانی و ضعف در اطلاع رسانی این همه پتانسیل و ظرفیت مغفول مانده است.

وی با اشاره به اینکه، در حوزه تولید محتوای صنعتی به شدت ضعیف بودیم، افزود: بسیاری از کشورهای توسعه یافته به علم و تکنولوژی صنایع میانی ایران اسلامی اعتقاد دارند، اما حتی این ظرفیت را برای خودمان هم به درستی تعریف نکرده ایم.

مطهری خاطرنشان کرد: به عنوان مشاور رسانه‌ای وزیر مأموریت داردم که بخشی از رسانه‌های استانی، کشوری، رسانه ملی و بعضأ شبکه‌های جهانی همسو را در اختیار صنعت، معدن و تجارت کشور قرار دهم و با ایجاد شبکه های روابط عمومی استانی در چند کار گروه بتوانیم روایت درستی از صنعت نشان دهیم.
مشاور رسانه‌ای وزیر صمت بیان داشت: امیدواریم روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در قالب چند کارگروه شبکه اطلاع رسانی صنعت استان را شکل دهد.

بر اساس این گزارش در ادامه این نشست هم اندیشی مدیر هماهنگ کننده شورای روابط عمومی های صنایع استان مرکزی گفت: سال ۱۳۶۸ رئیس جمهور وقت روز جهانی ارتباطات را روز ملی روابط عمومی اعلام کرد بعد از این موضوع شورای هماهنگی روابط عمومی های صنایع استان مرکزی با حضور اکثر غریب به اتفاق مدیران صنایع و ادارات مرتبط استان شکل گرفت.

وحید نواعتقاد افزود: فعالیت شورا در سنوات مختلف در سال‌های اخیر کم و بیش دنبال شد و امروز همچنان انسجام لازم در شورای هماهنگی روابط عمومی های صنایع استان وجود دارد که با هدف فعالیت عام المنفعه و خدمت‌رسانی به صنعت استان وجود بازوی علمی و اقتصادی شامل دانشگاه های علمی و کاربردی، آموزش و فنی و حرفه‌ای و بانک صادرات در گذشته توانسته اقدامات موثری انجام دهد.

سلیمانی مدیر مجموعه گردشگری نور محلات ضمن خوش امد به مدعووین اعلام کرد:
مجتمع گردشگری نور که با نیت خالص سرمایه گذار ارجمند ،حاج محمد نظارت بنا شده امادگی لازم را برای برگزاری هرچه بهتر نشست‌های پیشنهادی دارد.
سلیمانی ادامه داد: امیدواریم با حضور مدیران روابط عمومی استان و بازدید ایشان از مجتمع گردشگری نور محلات گامی مثبت در جهت معرفی پتانسیل موجود به هم استانی ها و هم وطنان برداریم.