نام نویسی نخبگان جامعه کار و تلاش جشنواره امتنان آغاز شد

آبان 15, 1401
207 بازدید

مدیرکل کار مرکزی: نام نویسی نخبگان جامعه کار و تلاش جشنواره امتنان آغاز شد اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ از آغاز نام نویسی نخبگان جامعه کار و تلاش این استان جهت حضور در سی و چهارمین جشنواره امتنان خبرداد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به […]

مدیرکل کار مرکزی:

نام نویسی نخبگان جامعه کار و تلاش جشنواره امتنان آغاز شد

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ از آغاز نام نویسی نخبگان جامعه کار و تلاش این استان جهت حضور در سی و چهارمین جشنواره امتنان خبرداد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، جمشید امیدی افزود: سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای کار نمونه با هدف تقویت فرهنگ کار و شناسایی و معرفی نخبگان جامعه هدف هر سال در سطوح ملی و استانی برگزار می شود.
وی اظهار کرد : فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در بین نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت‌های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره‌گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید از دیگر اهداف برگزاری جشنواره امتنان است.
وی بیان داشت: فرایند نام نویسی برای حضور در این جشنواره در سراسر کشور از دهم آبان شروع شده است و تا پنجم آذر ادامه دارد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای صنعتی ،خدماتی و کشاورزی استان مرکزی می‌توانند همزمان با سایر استان‌های کشور با مراجعه به سامانه اینترنتی http://emtenan.mcls.gov.ir نام‌نویسی کنند.
امیدی اضافه کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در مرکز استان به دبیرخانه جشنواره در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان‌ها به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند و یا با شماره 08634032548تماس بگیرند.
امیدی گفت: در ادامه فرایند برگزاری جشنواره و پس از پایان مهلت نام نویسی، کار ارزیابی و بازدید میدانی توسط کمیته داوری آغاز و برگزیدگان جشنواره استانی مشخص خواهد شد.