نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته خبر داد، آغاز دومین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان ۹ مهر

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته خبر داد، آغاز دومین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان ۹ مهر
مهر 5, 1400
208 بازدید

  اراک– نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته، از برگزاری دو مین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان کاراته برای حضور در رقابت های جهانی از نهم ماه جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، اشرف امینی با اشاره به اینکه ترکیب تیم ملی […]

 

اراک– نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته، از برگزاری دو مین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان کاراته برای حضور در رقابت های جهانی از نهم ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، اشرف امینی با اشاره به اینکه ترکیب تیم ملی اول آبان سال جاری مشخص می‌شود، اظهار کرد: مرحله دوم انتخابی بانوان برای مسابقات جهانی کاراته به صورت رفت و برگشت انجام می شود تا بتوانیم تیم قوی برای مسابقات جهانی آماده کنیم.

وی افزود: دومین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان نهم مهرماه به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد، که تمامی نفرات حاضر در اردوی بانوان به جز سارا بهمنیار، طراوت خاکسار و رزیتا علیپور که رینگ جهانی آنها زیر ۱۰ است شرکت خواهند داشت.

وی افزود در این مرحله از انتخابی دو نفر برتر هر وزن در اردو باقی خواهند ماند تا آماده مرحله بعدی (سوم) انتخاب شوند. در مرحله سوم نیز ۳ ورزشکار حضور خواهند داشت و مسابقات به صورت دوره ای رفت و برگشت خواهد بود.

برچسب‌ها:, ,