نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان مرکزی منصوب شد

نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان مرکزی منصوب شد
فروردین 28, 1401
442 بازدید

بر اساس حکم رئیس فدراسیون؛ نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان مرکزی منصوب شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: بر اساس حکمی از سوی جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگران کشور؛ مهدیه معصومی به عنوان نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان مرکزی منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ در حکم انتصاب آمده […]

بر اساس حکم رئیس فدراسیون؛

نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان مرکزی منصوب شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
بر اساس حکمی از سوی جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگران کشور؛ مهدیه معصومی به عنوان نایب رئیس هیئت ورزش کارگری استان مرکزی منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ در حکم انتصاب آمده است: پیرو ماده ۱۱ آیین نامه هیئت های ورزشی کارگران کشور و بر اساس پیشنهاد رئیس هیئت ورزش های کارگری استان مرکزی به موجب این ابلاغ به سمت نایب رئیس هیئت مذکور منصوب می گردید
در بخش دیگر این حکم آمده است: امید است در امر اشاعه و گسترش ورزش در میان جامعه شریف و عزیز کار و تلاش کشور و تحقق اهداف آن هیئت موفق باشید. توفیقتات را در تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جامعه کار و تلاش از خداوند متعال مسئلت دارم.

پایگاه خبری چشم براه و گروه ورزش این پایگاه انتصاب شایسته همکار خوبمان؛ خانم مهدیه معصومی را تبریک می‌گویم. موفق و موید باشید.