نجات ۲شکارچی گرفتار در ارتفاعات شازند

نجات ۲شکارچی گرفتار در ارتفاعات شازند
دی 8, 1401
128 بازدید

نجات ۲شکارچی گرفتار در ارتفاعات شازند     اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامي شهرستان شازند از نجات دو شکارچی گرفتار در چاه در ارتفاعات “خسبیجان” شهرستان شازند خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”عبدالرضا جودکی” گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان […]

نجات ۲شکارچی گرفتار در ارتفاعات شازند

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامي شهرستان شازند از نجات دو شکارچی گرفتار در چاه در ارتفاعات “خسبیجان” شهرستان شازند خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”عبدالرضا جودکی” گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان مبنی بر گرفتار شدن دوجوان ناشناس در چاه های کوه های “خسبیجان” شهرستان شازند به علت برودت هوا و برف بلافاصله پس از هماهنگی های لازم ماموران انتظامی فرماندهی انتظامی بخش زالیان به همراه عوامل امداد و نجات ،هلال احمر و فرمانداری شهرستان شازند جهت امداد رسانی به محل اعزام شدند.
وي افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد دو جوان ۴۰ و ۴۱ ساله ناشناس که جهت شکار و صید غیر مجاز به ارتفاعات اطراف خسبیجان مراجعه کرده بودند به علت برودت هوا و برف در چاه افتاده و گرفتار شده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان شازند تصریح کرد: با حضور به موقع و اقدام هوشمندانه پلیس و ماموران هلال احمر و فرمانداری شهرستان هر دوجوان از مرگ حتمی نجات یافته و برای مداوا به بیمارستان ولیعصر(عج) اراک انتقال داده شدند.
جودکی در پایان به شهروندان هشدار داد: بدون اطلاعات کافی از کوهپیمایی در مسیرهای ناشناس خودداری کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل موضوع را بلافاصله از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.