نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران برگزار می شود

نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران برگزار می شود
مهر 16, 1402
42 بازدید

نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران برگزار می شود اراک — پایگاه خبری چشم براه: رییس شورای انسجام بخشی مدیران وزارت نیرو در استان مرکزی از برگزاری نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران خبرداد. به گزارش خبرگزاری چشم براه؛محمود محمودی گفت:وزارت نیرو با احساس نیاز به ضروت ایجاد پلی […]

نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران برگزار می شود

اراک — پایگاه خبری چشم براه:
رییس شورای انسجام بخشی مدیران وزارت نیرو در استان مرکزی از برگزاری نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران خبرداد.
به گزارش خبرگزاری چشم براه؛محمود محمودی گفت:وزارت نیرو با احساس نیاز به ضروت ایجاد پلی میان صنعت برق از یک سو و فناوران، اساتید دانشگاه و دانشجویان اقدام به برگزاری این جشنواره نموده است.

وی ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی و فناوری از سوی اساتید برجسته دانشگاه های داخل و خارج از کشور به صورت کارگاه های تخصصی برای دانشجویان و پژوهشگران، شناسایی شرکت ها و معرفی محصولات و خدمات فناورانه شرکتهای داخلی به صنایع برق و انرژی و شناسایی شرکت ها و معرفی محصولات و خدمات فناورانه شرکتهای داخلی به صنایع برق و انرژی را از جمله اهداف این جشنواره عنوان کرد.
محمودی ،معرفی صنایع، نیازمندیها و مشکلات مربوطه به شرکتهای فناور و تولید کننده ،شبکه سازی و تسهیل در تبادل بازار بین شرکتهای فناور و تولیدکنندگان و صنعتگران ، کشف زمینه های جدید جهت ورود و فعالیت شرکتهای فناور مستعد، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران وکمک به تامین مالی اجرای طرحها را از دیگر اهداف این جشنواره برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره طی روزهای ۲۳ الی ۲۶ آبان سال جاری در تهران همزمان با نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، برگزار می شود.