نخستین نشست ستاد خدمات سفر نوروزی ۱۴۰۱ در زرندیه برگزار شد

نخستین نشست ستاد خدمات سفر نوروزی ۱۴۰۱ در زرندیه برگزار شد
دی 23, 1400
453 بازدید

نخستین نشست ستاد خدمات سفر نوروزی ۱۴۰۱ در زرندیه برگزار شد   اراک– نخستین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی ۱۴۰۱ شهرستان زرندیه با هدف بررسی وضعیت گردشگری شهرستان به ریاست فرماندار برگزار شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرندیه؛ هدف از برگزاری این […]

نخستین نشست ستاد خدمات سفر نوروزی ۱۴۰۱ در زرندیه برگزار شد

 

اراک– نخستین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی ۱۴۰۱ شهرستان زرندیه با هدف بررسی وضعیت گردشگری شهرستان به ریاست فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرندیه؛ هدف از برگزاری این نشست را بررسی وضعیت گردشگری این شهرستان و دستورالعمل‌های نحوه ورود گردشگران به شهرستان زرندیه و همچنین پیش‌بینی تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی؛ نوروز ۱۴۰۱ عنوان کرد.

زهرا رنجبر خاطر نشان کرد: با توجه به لغو محدودیت‌ها و بهبود شرایط همه گیری بیماری کرونا در کشور وکاهش نسبی آمار مبتلایان و ایجاد شرایط مطلوب بهداشتی در کشور؛ پیش بینی می شود در تعطیلات نوروزی؛ شاهد تقاضای فراوان سفر نسبت به ایام نوروز سال های پیش از شیوع بیماری کرونا مقاصد گردشگری شهرستان باشیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرندیه بیان کرد: در این نشست؛ در مورد تشکیل کمیته‌های تخصصی ستاد و تعیین رئیس کمیته ها و تعریف و شرح وظایف کمیته ها بحث و بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.