نرخ جدید کرایه تاکسی درساوه اعلام شد

اردیبهشت 26, 1401
809 بازدید

نرخ جدید کرایه تاکسی درساوه اعلام شد ساوه–پایگاه خبری چشم براه: روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه دراطلاعیه ای نرخ جدید کرایه تاکسی درشهرستان ساوه را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، در این […]

نرخ جدید کرایه تاکسی درساوه اعلام شد

ساوه–پایگاه خبری چشم براه:
روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه دراطلاعیه ای نرخ جدید کرایه تاکسی درشهرستان ساوه را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، در این اطلاعیه آمده است:
به اطلاع آن دسته از شهروندان گرامی که از تاکسی در برای جابجایی در سطح شهر استفاده می نمایند می رساند که نرخ کرایه تاکسی اعلام شده به ازای هر نفر ۳۵۰۰ تومان در شرایط کرونایی بوده و رانندگان تاکسی مجاز به سوار کردن ۳ نفر مسافر می باشند(یک نفر جلو و دو نفر عقب).

در صورتی که راننده تاکسی بیش از تعداد اعلام شده اقدام به سوار کردن مسافر کند، شهروندان محترم با یادداشت کردن کد تاکسی که بر روی شیشه عقب آن نوشته شده، مراتب را به واحد بازرسی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه واقع در میدان امام خمینی(ره) مقابل اداره مخابرات اعلام کنند و یا از ساعت ۷ صبح تا ۲۰ با شماره تلفن های 42220855 و 42235200 تماس حاصل نمایند.

همچنین پس از پایان شرایط کرونایی و اعلام رسمی آن توسط ستاد ملی کرونا، در سال ۱۴۰۱ نرخ کرایه تاکسی در ساوه با چهار مسافر، هر نفر ۳۰۰۰ تومان می باشد.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه