نسخه‌های الکترونیک در کشور در حال انجام است

نسخه‌های الکترونیک در کشور در حال انجام است
بهمن 24, 1400
121 بازدید

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک: نسخه‌های الکترونیک در کشور در حال انجام است اراک– معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: نسخه‌های الکترونیک در کشور در حال انجام است وزیرساخت‌های لازم آن از جمله پهنای باند ها وجود ندارد و این باعث زمانبر شدن پروسه می‌شود. علیمرادیان در گفتگو با […]

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک:

نسخه‌های الکترونیک در کشور در حال انجام است

اراک– معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: نسخه‌های الکترونیک در کشور در حال انجام است وزیرساخت‌های لازم آن از جمله پهنای باند ها وجود ندارد و این باعث زمانبر شدن پروسه می‌شود.

علیمرادیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ با اشاره به اینکه مشکل بدهی داروخانه‌ها و بیمارستان‌ها در دستور پیگیری قرار دارد و موضوع تازه ای نیست؛ اظهار کرد: مشکل دیگر عدم همکاری شرکت‌های توزیع و پخش است داروخانه‌های خصوصی و هم دولت مشکل را دارند.

وی کمبود فضا و مکان در بیمارستان را از دیگر مشکلات عنوان کرد و گفت: با تکمیل مرکز جدید این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرید

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: داروها؛ داروهای بیماریهای خاص هستند و یا داروهای عمومی باشند داروهای بیماریهای خاص در برخی داروخانه‌ها توزیع می‌شود و در هر داروخانه ای وجود ندارد. مردم می توانند با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند و از مرکز پخش این داروها مطلع شوند.

مشکل داروهای بیماران خاص مشکل کشوری

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک ادامه داد: مشکل داروهای بیماران خاص یک مشکل کشوری و در اینجا نیز برای اینکه مردم معطل نشوند در بعضی از داروخانه های خاص این داروها به طور اختصاصی پخش خواهد شد.