نشست تبادل نظر برای ساماندهی سرویس های شهر صنعتی ساوه برگزار شد

نشست تبادل نظر برای ساماندهی سرویس های شهر صنعتی ساوه برگزار شد
اردیبهشت 24, 1401
169 بازدید

نشست تبادل نظر برای ساماندهی سرویس های شهر صنعتی ساوه برگزار شد   ساوه–پایگاه خبری چشم براه: رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه گفت: به منظور ساماندهی و حل مشکلات سرویس های شهر صنعتی ساوه نشستی به میزبانی سازمان حمل و نقل شهرداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، […]

نشست تبادل نظر برای ساماندهی سرویس های شهر صنعتی ساوه برگزار شد

 

ساوه–پایگاه خبری چشم براه:
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه گفت: به منظور ساماندهی و حل مشکلات سرویس های شهر صنعتی ساوه نشستی به میزبانی سازمان حمل و نقل شهرداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، علی اصغر آرمیده با بیان مطلب فوق اظهار داشت: این نشست با حضور مددی معاون خدمات شهری شهردار، نمازی دبیر انجمن مدیران صنایع شهرستان و شجاعی نماینده اتاق بازرگانی شهرستان ساوه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه؛ دراین نشست مشکلات و چالش های سرویس های کارگران شهر صنعتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، افزود: درهمین راستا مقرر شد با توجه به وظایف ذاتی سازمان حمل و نقل شهرداری مبنی بر مدیریت و نظارت برحمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه آن، برای ارزیابی نرخ تردد این مسیر کار کارشناسی صورت پذیرد و سپس لایحه ای در این رابطه تنظیم و به شورای اسلامی شهر و کمیته انطباق فرمانداری برای بررسی و تصویب ارائه شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه بیان کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد مدیران صنایع شهر صنعتی ساوه قبل از انعقاد قرارداد با شرکت های حمل و نقل، طرف قرارداد خود را به منظور اخذ پروانه فعالیت به سازمان معرفی کرده و از انعقاد قرارداد با شرکت های فاقد پروانه خودداری کنند.