نفرات برتر مسابقات چند جانبه کشتی آزاد در اراک معرفی شدند

اسفند 25, 1400
431 بازدید

نفرات برتر مسابقات چند جانبه کشتی آزاد در اراک معرفی شدند اراک– پایگاه خبری چشم به راه: مسابقات چند جانبه کشتی آزاد رده سنی نونهالان که به میزبانی هیات کشتی استان مرکزی در اراک جریان داشت؛ با معرفی نفرات و تیم های برتر پایان یافت. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ مسابقات چند جانبه کشتی […]

نفرات برتر مسابقات چند جانبه کشتی آزاد در اراک معرفی شدند

اراک– پایگاه خبری چشم به راه: مسابقات چند جانبه کشتی آزاد رده سنی نونهالان که به میزبانی هیات کشتی استان مرکزی در اراک جریان داشت؛ با معرفی نفرات و تیم های برتر پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ مسابقات چند جانبه کشتی آزاد با حضور تیم‌های شهرستان‌های بروجرد؛ قم؛ ملایر؛ خمین؛ ازنا و اراک در قالب ۹۶ کشتی‌گیر به مناسبت بزرگداشت شهدا و ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.
در این دوره از پیکارها پس از انجام ۱۵۸ کشتی در اوزان مختلف درنهایت؛ مازیار آزادی از بروجرد؛ امیر محمد رحیم نیا از بروجرد؛ امیرحسین محمدی از بروجرد؛ ابوالفضل زنگنه از ازنا؛ عرفان کوشکی از بروجرد؛ رضا شفیع پور از بروجرد؛ پارسا حسنوند از بروجرد؛ یزدان کوشکی از بروجرد؛ امیرعلی شادالله از اراک؛ امیر محمد باقری از قم؛ علیرضا عبدالوند از اراک ؛علی اکبر دشت افکن از قم و امیر مهدی کوشکی از بروجرد در اوزان ۳۵ ؛۳۸ ۴۱؛ ۴۴ ۴۸؛ ۵۲؛ ۵۷؛ ۶۲؛ ۷۵؛ ۸۵؛ ۱۰۰ و به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم مقام های نخست را کسب کرد.
بر اساس این گزارش؛ در رده بندی تیمی هم بروجرد باکسب ۲۴۵ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد. اراک با کسب ۱۷۷ امتیاز نایب قهرمان شد و قم با کسب ۱۶۵ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.
این مسابقات زیر نظر هیأت کشتی استان مرکزی به ریاست قاسم ترکمان برگزار شد.