نفرات برتر مسابقات کاراته بانوان اراک معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات کاراته بانوان اراک معرفی شدند
بهمن 3, 1400
897 بازدید

نفرات برتر مسابقات کاراته بانوان اراک معرفی شدند اراک– مسابقات قهرمانی کاراته بانوان اراک با شناخت نفرات برتر در دو بخش کاتا و کومیته پایان یافت. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مسابقات به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن در خانه کاراته سالن شهید مسلمی اراک برگزار شد. بر […]

نفرات برتر مسابقات کاراته بانوان اراک معرفی شدند

اراک– مسابقات قهرمانی کاراته بانوان اراک با شناخت نفرات برتر در دو بخش کاتا و کومیته پایان یافت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مسابقات به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن در خانه کاراته سالن شهید مسلمی اراک برگزار شد.

بر اساس این گزارش در نهایت در بخش کاتا رده آبی به نفس- فاطمه عسگری و نازنین نیکبخت مقام های اول و دوم را کسب کردند و نگین طیبی و نادیا طالبی به طور مشترک سوم شدند.

کاتای قهوه ای مشکی– فاطمه معافی بر سکوی نخست استاد. ملیکا مرجانی نایب قهرمان شد و رایحه خسروبیگی و نرگس صالحی به طور مشترک سوم شدند.
رده سفید زرد– زهرا دوست محمدی و دنیا اسدی به ترتیب در جایگاه اول و دوم ایستادند و مهیا طیبی و فاطمه نقدی به طور مشترک سوم شدند.

بر اساس این گزارش در بخش کومیته رده سنی جوانان و امید وزن به اضافه ۵۵ سوگند حیدری اول شد ستایش صالحی بر سکوی دوم تکیه زد و روژ ینالونی در جایگاه سوم ایستاد.

رده نوجوانان– در این رده هستی هفته خانک؛ مریم عالیخانی و نیوشا آهنگرانی به ترتیب مقام مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
رده جوانان امید وزن ۵۵- ریحانه نوری؛ فایزه آقاخانی و مبینا مومنه فر به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین ملیحه نجفی؛ فرزانه صالحی؛ فرح مرادی؛ در یاعسگری؛ عطیه روشن؛ سمانه احمدی؛ الهه احمدی و انصاری داوری این مسابقات را برعهده داشتند. این رقابت ها زیر نظر هیٱت کاراته شهرستان اراک برگزار شد.