نفرات برتر کاراته استان مرکزی برای پیکارهای کشوری شناخته شدند

بهمن 1, 1400
978 بازدید

نفرات برتر کاراته استان مرکزی برای پیکارهای کشوری شناخته شدند اراک– مسابقات قهرمانی و انتخابی کاراته استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در دو بخش کاتا و کومیته در اراک به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مسابقات قهرمانی و انتخابی کاراته استان مرکزی در دو بخش کاتا و کومیته […]

نفرات برتر کاراته استان مرکزی برای پیکارهای کشوری شناخته شدند

اراک– مسابقات قهرمانی و انتخابی کاراته استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در دو بخش کاتا و کومیته در اراک به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مسابقات قهرمانی و انتخابی کاراته استان مرکزی در دو بخش کاتا و کومیته با هدف شناخته نفرات برتر برای حضور در پیکارهای کشوری در خانه کاراته مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ در نهایت در وزن ۶۰ کیلوگرم محمد خسروبیگی از باشگاه پتروشیمی و محمد رضا احسانی از ساوه. در وزن ۶۷ کیلوگرم محمد سجادی هنرور از باشگاه امام رضا(ع) و محمدرضا رفیعی شازند. در وزن ۷۵ کیلوگرم علیرضا حیدری و علیرضا کیشانی از باشگاه امام رضا(ع). در وزن ۸۴ کیلوگرم علی اصغر کریمی از باشگاه وحدت و محمد هادی طاهری از باشگاه پتروشیمی. در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم مجید نیکوهمت و عماد نیکو همت از باشگاه پتروشیمی و در بخش کاتا هم علی شهپری و علیرضا ناصری از ساوه؛ جواز حضور در پیکارهای کاراته قهرمانی کشور را دریافت کردند.