نقش جوانان جهادگر در کاهش بحران ها و آسیب‌ها انکارناپذیر است

مرداد 13, 1401
100 بازدید

نقش جوانان جهادگر در کاهش بحران ها و آسیب‌ها انکارناپذیر است   اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: به برکت فرهنگ جهادی و انقلابی حاکم در کشور، با حضور جوانان و جهادگران در بحران‌ها آسیب ها به حداقل ممکن می رسد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه: سردار محسن […]

نقش جوانان جهادگر در کاهش بحران ها و آسیب‌ها انکارناپذیر است

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: به برکت فرهنگ جهادی و انقلابی حاکم در کشور، با حضور جوانان و جهادگران در بحران‌ها آسیب ها به حداقل ممکن می رسد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه: سردار محسن کریمی در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف روستای سیل‌زده آهنگران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گروه‌های تخصصی بسیج با اقداماتی چون بازگشایی مسیر ها، ترمیم نقاط آسیب دیده، ارائه کمک های معیشتی به مردم، تعمیر وسایل آسیب دیده و شستشوی فرش ها و ماکت های مردم، جابجایی وسایل مردم و تهیه غذای گرم در این روستا نقش آفرینی می کنند.

وی با اشاره به اینکه جهادگران در چند روز گذشته با اقدامات و فعالیت‌های اثربخش خوش درخشیدند و حماسه ای دیگر خلق کردند که قابل تقدیر است، افزود: روند بازسازی و تعمیر خانه های آسیب دیده در سیل آهنگران به زودی شروع خواهد شد و تمامی دستگاه های استان برای این مهم در هم افزایی کامل هستند و امیدواریم طی سریعترین فرصت بتوان شاهد روال عادی زندگی مردم عزیز روستا باشیم.

کریمی با بیان اینکه سپاه و بسیج تمام قد در کنار مردم عزیز روستای آهنگران است و برای رفع مشکلات آنها هر کمک و اقدامی برای مدیریت شرایط لازم باشد با بسیج امکانات و خدمات به عمل می آید خاطرنشان کرد: خوشبختانه به برکت تفکر جهادی و روحیه جوانان عزیز روند خدمت رسانی به مردم است و شتابنده تر خواهد شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: به سهم خود از همت های جهادی و خلاقیت های همه گروه ها و دستگاه ها خصوصا بسیجیان عزیز برای سرعت بخشی خدمات تشکر ویژه می‌کنم و اقدامات و مجاهدت ها تا پایان کار ادامه خواهد داشت.


.