نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر فوتبال، پرهیز از هرگونه جنجال،جوسازی و بازار گرمی انجام خواهد شد

تیر 2, 1401
119 بازدید

. عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک: نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر فوتبال، پرهیز از هرگونه جنجال،جوسازی و بازار گرمی انجام خواهد شد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: نقل و انتقالات وجذب بازیکن در فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه آلومینیوم اراک به دور […]

.
عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک:

نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر فوتبال، پرهیز از هرگونه جنجال،جوسازی و بازار گرمی انجام خواهد شد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: نقل و انتقالات وجذب بازیکن در فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه آلومینیوم اراک به دور از هرگونه بازار گرمی، دلال بازی وهیجان های احساسی پیگیری می‌شود تا شاهد روند منطقی دراین راستا باشیم.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک، امین پناهی درباره فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم اراک عنوان کرد: خوشبختانه تعامل خوبی با رحمتی داریم و اهداف هیأت مدیره باشگاه و سرمربی تیم با یکدیگر هم‌خوانی دارد. اولویت ما حفظ یکی، دو بازیکنی است که قرارداد آنها تمام شده و در کنار آن سعی داریم به‌جای دادن پول‌های زیاد و خریدن ستاره‌های گران‌قیمت، ستاره بسازیم و بازیکنان جوان و آینده‌دار را جذب کنیم.

وی بیان کرد: تیم سال پیش ما پُر از ستاره بود که بهترین عملکرد را داشتند و خوشبختانه بسیاری از آنها قرارداد دوساله دارند؛ با این وجود، هواداران خواهان خرید بازیکنانِ روی بورس هستند که بنده عرض می‌کنم وقتی در تیم ما پر از این بازیکنان هست، چه لزومی دارد وارد چنین بازی‌های نقل و انتقالاتی شویم؟

پناهی با بیان اینکه باشگاه آلومینیوم هرگز وارد مسابقه بیشتر هزینه کردن نخواهد شد، اظهار کرد: بازیکنان زیادی در آلومینیوم امروز تبدیل به بهترین‌های لیگ شده‌اند که ان‌شاالله در فصل جدید بیشتر از قبل از آنها خواهید شنید؛ با این وجود، دو بازیکن تیم که فصل قبل عملکرد خوبی داشتند را سعی داریم حفظ کنیم و هرچه زودتر تمدید قرارداد آنها را انجام بدهیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم تصریح کرد: انتظار هواداران فهیم آلومینیوم با توجه به شکست دادن پرسپولیس و حضور در فینال حذفی بالا رفته و ما هم در جریان این موضوع هستیم، اما کار حرفه‌ای خودمان را بنابر اهدافی که داریم، دنبال می‌کنیم و می‌خواهیم باشگاه را برای چند سال آینده از نظر بازیکن بی‌نیاز کنیم.

پناهی با بیان اینکه بازیکنان معرفی شده از سوی سید مهدی رحمتی مورد تایید هیئت مدیره باشگاه هستند و آینده‌دار خواهند بود، اظهار کرد: باشگاه در فصل جدید از نظر ریالی مبلغ قراردادها را پایین‌تر آورده و از سوی دیگر برخی بازیکنان جدید به‌صورت دو و سه ساله جذب می‌شوند و می‌توانیم در آینده آنها را ترانسفر کنیم و درآمدزایی داشته باشیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم با اعلام اینکه کارمان در نقل و انتقالات را بدون سر و صدا شروع کردیم، گفت: با نظر هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه، طی یکی، دو روز آینده خریدهای جدیدمان را معرفی می‌کنیم.

پناهی با تاکید بر اینکه به شدت از هیجان نقل و انتقالاتی به دور هستیم و به‌صورت کارشناسی و حرفه‌ای در بازار فعالیت می‌کنیم، ابراز کرد: به هیچ عنوان اسیر بازی برخی دلالان و بازارگرمی‌ها نمی‌شویم و با استدلال و منطق بازیکن می‌گیریم و نفراتی جذب می‌کنیم که بتوانیم در آینده جوابگوی کیفیت آنها باشیم.

وی یادآور شد: می‌خواهیم هزینه‌های باشگاه را به لحاظ قراردادهای بی‌حساب کتاب تبدیل به قراردادهایی که کاملا قابل توجیه با بهترین استفاده است، تبدیل کنیم و به هیچ وجه قرارداد بالا برای بازیکنی که کارایی نداشته باشد، نخواهیم بست. سرمایه‌گذاری را روی پایه‌ها و بحث زیر ساخت، احداث کمپ و … می‌گذاریم تا به یک باشگاه حرفه‌ای تبدیل شویم و مصمم به انجام این کار هستیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم با بیان اینکه امسال در بحث درآمدزایی نیز برنامه داریم، گفت: مدیرعامل باشگاه به هیئت مدیره شرکت آلومینیوم قول داده‌اند تا در این بحث به‌طور جدی کار کنیم و انتظار جذب منابع مالی از بخش خصوصی خواهیم داشت.