نوآوری در اجرای برنامه های اوقات فراغت مد نظر قرار گیرد

خرداد 29, 1401
56 بازدید

استاندار مرکزی عنوان کرد: نوآوری در اجرای برنامه های اوقات فراغت مد نظر قرار گیرد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی، ضمن بیان اینکه نوآوری در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان امسال با هدف جبران دو سال گذشته مدنظر قرار گیرد گفت: توجه به بحث مناطق محروم و شهرهای […]

استاندار مرکزی عنوان کرد:

نوآوری در اجرای برنامه های اوقات فراغت مد نظر قرار گیرد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی، ضمن بیان اینکه نوآوری در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان امسال با هدف جبران دو سال گذشته مدنظر قرار گیرد گفت: توجه به بحث مناطق محروم و شهرهای که فاقد حداقل امکانات فراغتی هستند ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: در دو تابستان گذشته؛ اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بود. این بیماری حصر خانگی ایجاد کرده بود، لذا توجه به سلامت جسمی، روحی و معنوی وتقویت این سه مولفه شرکت کنندگان، در برنامه های اوقات فراغت گنجانده شود. تا در پایان به نتیجه مطلوب و اهداف مورد نظر که همان سلامت جسم و روح جوانان و نوجوانان است برسیم.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: کمیته تحول برنامه‌های اوقات فراغت جزو تاکیدات است و به بهترین کلیپ تبلیغی این برنامه‌ها جایزه‌ای اعطا می‌شود.

مخلص الائمه اظهار داشت: در پایان فصل تابستان، تمام دستگاه‌های اجرایی در بحث اوقات فراغت از ضعیف تا عالی ارزیابی می‌شوند و گزارش عمومی در این خصوص ارایه می‌شود.