نوجوان ۱۳ ساله اطلاعات حساب شخصی ۲۰۰۰ کاربر را فیشینگ کرد.

اسفند 10, 1400
158 بازدید

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛ نوجوان ۱۳ ساله اطلاعات حساب شخصی ۲۰۰۰ کاربر را فیشینگ کرد.   اراک– فرمانده انتظامي استان مرکزی از شناسایی و دستگیری عاملان فیشینگ و صفحات جعلی در فضای سایبری و اعتراف آنان به سرقت اطلاعات حساب بیش از ۱۰ هزار کاربر خبرداد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ […]

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛

نوجوان ۱۳ ساله اطلاعات حساب شخصی ۲۰۰۰ کاربر را فیشینگ کرد.

 

اراک– فرمانده انتظامي استان مرکزی از شناسایی و دستگیری عاملان فیشینگ و صفحات جعلی در فضای سایبری و اعتراف آنان به سرقت اطلاعات حساب بیش از ۱۰ هزار کاربر خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سردارحسن مفخمی شهرستانی بیان داشت: در پی دستگیری ۲ نفر عامل فیشینگ و صفحات جعلی فضای مجازی از سوی کارشناسان پلیس فتا استان مرکزی و انجام بازجویی های فنی و تخصصی و اعتراف آنان مبنی بر وجود عامل اصلی این باند در یکی از استان های همجوار که کار فیشینگ در فضای سایبری را انجام می دهد پس از هماهنگی با دستگاه قضائی اقدامات لازم را برای دستگیری وی در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: تیم رسیدگی کننده به این پرونده با انجام تحقیقات میدانی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی و اخذ نیابت، سرانجام محل اختفای عامل اصلی این باند را که یک نوجوان ۱۳ ساله بود در استان تهران رد زنی و در یک عملیات ضربتی او را دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.