نوسازی ناوگان تاکسیرانی ساوه دردستور کار قرارداد

مرداد 12, 1401
255 بازدید

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری ساوه خبرداد ؛ نوسازی ناوگان تاکسیرانی ساوه دردستور کار قرارداد     ساوه–پایگاه خبری چشم براه: رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه از نو سازی ناوگان تاکسیرانی این شهرستان با مساعدت بانک های عامل با پرداخت تسهیلات وام کم بهره خبر داد. به گزارش خبرنگار […]

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری ساوه خبرداد ؛

نوسازی ناوگان تاکسیرانی ساوه دردستور کار قرارداد

 

 

ساوه–پایگاه خبری چشم براه:
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه از نو سازی ناوگان تاکسیرانی این شهرستان با مساعدت بانک های عامل با پرداخت تسهیلات وام کم بهره خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه ، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، علی اصغر آرمیده گفت: با هدف نوسازی ناوگان تاکسیرانی این شهرستان، پیگیری و رایزنی‌های لازم برای اخذ وام کم بهره در راستای تسهیل در روند نوسازی ناوگان انجام شده است.

وی اظهار داشت: به منظور ایجاد سهولت در روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی و توسعه بخشی به این مهم، سازمان حمل و نقل شهرداری ساوه پیگیری هایی را به انجام رسانده که در همین ارتباط نشستی با معاونت سرپرستی بانک رسالت شعبه استان مرکزی و ریاست بانک رسالت شعبه ساوه برگزار شد.

آرمیده ضمن بیان اینکه سازمان به دنبال فراهم کردن شرایط برای اخذ وام کم سود توسط رانندگان تاکسی برای نوسازی این خودروها است، عنوان کرد: در پی نشست مذکور، مقرر شد شهرداری پیشنهادات خود را در رابطه با چگونگی و شرایط اخذ وام نوسازی تاکسی ها به صورت کتبی به بانک رسالت ارائه دهد تا مورد بررسی و تبادل نظر طرفین قرار گیرد.