نگاه به اردوهای راهیان نور تغییر پیدا کند

نگاه به اردوهای راهیان نور تغییر پیدا کند
مهر 26, 1402
19 بازدید

استاندار مرکزی: نگاه به اردوهای راهیان نور تغییر پیدا کند اراک– پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی ضمن تاکید بر اینکه نگاه به اردوی راهیان نور باید تغییر کند گفت: به اردوهای راهیان نور نباید به عنوان رفع تکلیف نگاه شود. به گزارش خبرگزاری چشم براه فرزاد مخلص الامه در نشست ستاد هماهنگی اردوهای راهیان […]

استاندار مرکزی:

نگاه به اردوهای راهیان نور تغییر پیدا کند

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی ضمن تاکید بر اینکه نگاه به اردوی راهیان نور باید تغییر کند گفت: به اردوهای راهیان نور نباید به عنوان رفع تکلیف نگاه شود.

به گزارش خبرگزاری چشم براه فرزاد مخلص الامه در نشست ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور استان مرکزی در اراک افزود: ظرفیت‌های دستگاه اجرایی با هدف پشتیبانی از این رویداد یعنی اردوهای راهیان نور به کار گرفته شود.
وی اردوهای راهیان نور را فرصت مناسب و مغتنم برای ارتباط هرچه بیشتر با جوانان قلمداد کرد و اظهار داشت: تجهیزات مورد نیاز اردوهای راهیان نور از ظرفیت دستگاه‌ها استفاده شود تا بتوان به نتایج مطلوب و اهداف تعریف شده دست یافت.
استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: فرمانداران محور برگزاری اردوهای راهیان نور در شهرستان‌ها هستند و استانداری مرکزی وظیفه راهبردی این اردوها را بر عهده دارد.