همایش پیاده روی خانوادگی و صبحانه سلامت در اراک برگزار شد

تیر 10, 1401
121 بازدید

با همکاری هیأت ورزش کارگری و ورزش همگانی؛ همایش پیاده روی خانوادگی و صبحانه سلامت در اراک برگزار شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: همایش پیاده روی خانواده و صبحانه سلامت به مناسبت روز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر در اراک برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، در این همایش […]

با همکاری هیأت ورزش کارگری و ورزش همگانی؛

همایش پیاده روی خانوادگی و صبحانه سلامت در اراک برگزار شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
همایش پیاده روی خانواده و صبحانه سلامت به مناسبت روز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر در اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، در این همایش با همکاری هیأت ورزش کارگری استان مرکزی و هیأت ورزش همگانی کلانشهر اراک در ورزشگاه شهدای پنجم این شهرستان با حضور جمعی از مسئولین استانی، شهرستانی، خانواده ها و ورزشکاران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، درحاشیه این آیین تفریحی و ورزشی، یکی از مددکاران اجتماعی و درمانگران اعتیاد گفت: مبارزه با مواد مخدر باید در خانواده‌ها و جامعه نهادینه شود و دستگاه‌ها و دولت به تنهایی نمی توانند در پیشگیری و مبارزه با پدیده اعتیاد کار را پیش ببرد.

علی جعفری افزود: اگر چه دستگاه‌های مرتبط در حوزه مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر فعال هستند، اما بخش عمده مبارزه با مواد مخدر با خود مردم است. چرا که دولت و مسئولین به تنهایی نمی‌توانند در این حوزه کارها را پیش ببرند و همکاری و همراهی و حضور مردم در تمام حوزه ها موثر است. هر جا که مردم حضور پیدا کردند، کارها خوب پیش رفت.

وی مصداق حضور مردم را در شیوع بیماری کرونا عنوان کرد، و گفت: مردم در مبارزه با شیوع بیماری کرونا خوب پای کار بودند و برای کنترل این بیماری با مسئولین همکاری خوبی داشتند. اگر این همکاری و همگامی مردم نبود، قطعا هنوز شاهد صدمات ناشی از این بیماری بودیم.

بر اساس این گزارش در پایان برنامه متنوع ورزشی و تفریحی توسط ورزشکاران و هنرمندان و اجرا شد.

گفتنی است، در این آیین احمد حسینخانی مدیر تربیت بدنی شرکت آلومینیوم ایران، ضمن اهدای جوایز به چند نفر از بهبود یافتگان بیماری اعتیاد، فضای سالن بدنسازی این شرکت را برای تمرین در اختیار پنج نفر از بهبود یافتگان قرار داد.