واژگونی اتوبوس در محور اراک –قم ۱۵ مصدوم برجا گذاشت

واژگونی اتوبوس در محور اراک –قم ۱۵ مصدوم برجا گذاشت
بهمن 8, 1401
53 بازدید

واژگونی اتوبوس در محور اراک –قم ۱۵ مصدوم برجا گذاشت     اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان مرکزی گفت: بر اثر واژگون یک دستگاه اتوبوس در محور اراک –قم ۱۵ نفر از سرنشینان آن مصدوم شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ، به نقل از روابط […]

واژگونی اتوبوس در محور اراک –قم ۱۵ مصدوم برجا گذاشت

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان مرکزی گفت: بر اثر واژگون یک دستگاه اتوبوس در محور اراک –قم ۱۵ نفر از سرنشینان آن مصدوم شدند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ، به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی ، بهروز ایران نژاد با اشاره به حادثه محور اراک – قم اظهار کرد: در مأموریتی که در ساعت ۶:۱۵ صبح امروز به واحد ارتباطات فوریت‌های پزشکی استان اعلام شد خبر از واژگونی اتوبوس در محور اراک – قم روبروی پمپ بنزین گندم زار می‌داد که با توجه به نوع حادثه بلافاصله تعداد ۵ آمبولانس و اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و یک امبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: خوشبختانه این حادثه ترافیکی فوتی در پی نداشته است و اقدامات درمانی توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی برای تمامی مصدومین انجام شده و ۱۵ مصدوم توسط آمبولانس پایگاه‌های اورژانس خلیج فارس(گلدشت)، خیرآباد، الزهرا (س)و پایگاه اورژانس سلفچگان قم و هلال احمر به بیمارستان‌ ولیعصر(عج) اراک منتقل شدند.