ورزشکاران کشتی پهلوانی استان مرکزی دراراک پنجه در پنجه افکندند

ورزشکاران کشتی پهلوانی استان مرکزی دراراک پنجه در پنجه افکندند
مهر 17, 1400
489 بازدید

  اراک– مسابقات انتخابی کشتی پهلوانی استان مرکزی، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شهدای ورزشکار و مدافع حرم استان مرکزی، با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت. رئیس هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: پیکارهای انتخابی کشتی پهلوانی استان مرکزی با هدف […]

 

اراک– مسابقات انتخابی کشتی پهلوانی استان مرکزی، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شهدای ورزشکار و مدافع حرم استان مرکزی، با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.

رئیس هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: پیکارهای انتخابی کشتی پهلوانی استان مرکزی با هدف شناخت نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک پیگیری شد.

تیمور همتی افزود: در این رقابت ها ۷۳ ورزشکار از شهرستان های استان مرکزی در رده سنی بزرگسالان (۱۸ سال تمام) در هفت وزن به جدال پرداختند که در نهایت در وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم سعید نورمحمدی از ساوه مقام اول را کسب کرد. علیرضا محسنی فر و علیرضا بوالحسنی هر دو از اراک به ترتیب دوم و سوم شدند.
در وزن ۷۰ کیلوگرم فرشید رضایی و محمد مهدی خانکی هر دو از ساوه به ترتیب اول و دوم شدند و محسن دستجانی از اراک در جایگاه سوم ایستاد.

همتی ادامه داد: همچنین در وزن ۸۰ کیلوگرم علیرضا مرندی از زرندیه بر سکوی نخست ایستاد. مهرشاد طباطبایی و مصطفی سیفی هردو از اراک در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
در وزن ۹۰ کیلوگرم غلامرضا سالاروند از زرندیه مقام نخست را به خود اختصاص داد. مهدی احمدی و محمد غفاری هر دو از اراک به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

رئیس هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان مرکزی اضافه کرد: در وزن ۱۰۰ کیلوگرم محمد رضایی، سیدحسین هاشمی و حمید رضایی جیریایی هر سه از اراک به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم محسن بهمنی (شرکت‌کننده آزاد) بر سکوی نخست قرار گرفت. امیر محمد احمدی از زرندیه مقام دوم را کسب کرد و مهدی غلامی از اراک در جایگاه سوم ایستاد.


به گفته همتی، سعید نورمحمدی، فرشید رضایی، علیرضا مرندی، غلامرضا سالاروند، محمدرضایی و محسن بهمنی اعضای تیم کشتی پهلوانی استان مرکزی را جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور را تشکیل می‌دهد. این پیکارها زیر نظر هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان مرکزی برگزار شد

برچسب‌ها: