ورود سامانه های بارشی و نزولات جوی شادمانی مردم راهمراه داشت

ورود سامانه های بارشی و نزولات جوی شادمانی مردم راهمراه داشت
بهمن 1, 1400
414 بازدید

معاون وزیر: ورود سامانه های بارشی و نزولات جوی شادمانی مردم راهمراه داشت اراک–معاون وزیر ورئیس سازمان راهداری کشور گفت: ورود سامانه‌های بارشی در هفته های اخیر به کشور منجر به بارش نزولات جوی و شادمانی آحاد مردم شد وحجم فعالیت های راهداری زمستان به طور محسوس افزایش یافت. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم […]

معاون وزیر:

ورود سامانه های بارشی و نزولات جوی شادمانی مردم راهمراه داشت

اراک–معاون وزیر ورئیس سازمان راهداری کشور گفت: ورود سامانه‌های بارشی در هفته های اخیر به کشور منجر به بارش نزولات جوی و شادمانی آحاد مردم شد وحجم فعالیت های راهداری زمستان به طور محسوس افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، حامد عشایری مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مرکزی ، پیام داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری کشور را خطاب به مدیران کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ها را در اختیار سایت خبری چشم براه قراردار.

براساس این گزارش در پیام معاون وزیر آمده است: ورود سامانه های بارشی در هفته های اخیر به کشور الحمدالله منجر به بارش و نزولات و جوی و شادمانی مردم گردید، برف، باران، کولاک، کاهش محسوس دما، یخبندان و جاری شدن سیل را در پی داشت و حجم فعالیت‌های راهداری زمستانی به طور محسوسی افزایش یافت.
همدلی، اخلاص، همراهی و همت و عزم راسخ یکایک شما بزرگواران و نیروهای تلاشگر راهدارمان در سراسر کشور برغم شدت بارش ها که در بسیاری از موارد منجر به انسداد مسیرها می‌شد، افتخاری دیگر رقم زد و تمام هم و غم مجموعه سازمان، بازگشایی مسیرها و فراهم ساختن امکان تردد ایمن در راهها گردید.

در بخش دیگر این پیام آمده است، اینجانب به پاس تمامی این تلاش‌های خالصانه و صادقانه به تمامی مدیران، راهداران و دست اندرکارانی که به هر نوعی در جهت خدمت رسانی به هموطنان در طول راههای کشور فعالیت داشتند، خداقوت عرض می‌کنم.
ان شاء الله با بسیج تمامی امکانات موجود و با تمام قوا هرچه سریع‌تر راه‌های مسدود شده با اولویت راه‌های اصلی و بعد راههای روستایی بازگشایی شود.
تنتان سالم، توانتان افزون و اراده هایتان استوار باد.

داریوش امانی، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری