وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اراک شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اراک شد
دی 16, 1400
431 بازدید

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اراک شد اراک– وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف بازدید از پروژه‌های فرهنگی استان مرکزی و شرکت در اختتامیه سوگواره یاس نبوی شهرستان تفرش وارد اراک شد به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ محمد مهدی اسماعیلی در بدو ورود مورد استقبال استاندار مرکزی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اراک شد

اراک– وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف بازدید از پروژه‌های فرهنگی استان مرکزی و شرکت در اختتامیه سوگواره یاس نبوی شهرستان تفرش وارد اراک شد

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ محمد مهدی اسماعیلی در بدو ورود مورد استقبال استاندار مرکزی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و جمعی از مسئولان قرار گرفت.
حضور در گلزار شهدای اراک و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، حضور در آئین تشییع پیکر شهید گمنام، بازدید از تالار مرکزی و مجتمع ستارگان اراک از مهمترین برنامه‌های وزیر ارشاد و اسلامی در سفر به استان مرکزی است.

براساس این گزارش؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر پنجشنبه نیز از محل آستان مقدس امامزادگان ۷۲ تن ساروق بازدید و سپس وارد شهرستان فراهان می شود. پس از حضور در گلزار شهدای این شهر از موزه فراهان نیز بازدید می‌کند.
حضور در گلزار شهدا، بازدید از مجتمع فرهنگی علامه آشتیانی، بازدید از کتابخانه و کافه کتاب عباس اقبال آشتیانی و شرکت در  آیین اختتامیه سوگواره یاس نبوی از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان های آشتیان و تفرش است.