پاکسازي پاتوق معتادان و دستگيري ۳خرده فروش مواد مخدر در محلات

پاکسازي پاتوق معتادان و دستگيري ۳خرده فروش مواد مخدر در محلات
مهر 3, 1401
38 بازدید

پاکسازي پاتوق معتادان و دستگيري ۳خرده فروش مواد مخدر در محلات   اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامي شهرستان محلات از اجراي طرح پاکسازي یک پاتوق فروش مواد مخدر و دستگيري ۳ خرده فروش مواد مخدر خبرداد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه،  سرهنگ عباس محمد رضایی  گفت: با دريافت گزارش هاي مردمي […]

پاکسازي پاتوق معتادان و دستگيري ۳خرده فروش مواد مخدر در محلات

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامي شهرستان محلات از اجراي طرح پاکسازي یک پاتوق فروش مواد مخدر و دستگيري ۳ خرده فروش مواد مخدر خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه،  سرهنگ عباس محمد رضایی  گفت: با دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر فعالیت افرادی در زمینه خريد و فروش مواد مخدر درسطح شهرستان محلات، موضوع به صورت ويژه از سوی پليس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، پيگيري و دستگيري آنها در دستور کار قرار گرفت.

وي خاطرنشان کرد: مأموران با اقدامات فني و پليسي سرانجام پاتوق خريد و فروش مواد مخدر را دریکی از مناطق حاشیه ای شهرستان محلات شناسايي کردند که پس از هماهنگي با مقام قضائي اين محل،به صورت کامل مورد بازرسی قرار گرفته و پاکسازي شد.

محمد رضایی اظهارداشت:مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان محلات در بازرسي از اين محل 3 نفر از خرده فروشان مواد مخدر را دستگير و در بازرسي محل یک کیلو و ۳۱۰ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان محلات درپایان با تأکيد بر اقدام قاطع پليس در مبارزه با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر افزود: متهمان دستگير شده دراین عملیات با تشکيل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائي معرفي شدند.