پرداخت تسهیلات به نیازمندان زیر پوشش کمیته استان مرکزی

پرداخت تسهیلات به نیازمندان زیر پوشش کمیته استان مرکزی
مهر 18, 1400
589 بازدید

  اراک– مدیر صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان مرکزی گفت: نیمه نخست سال جاری بالغ بر ۲هزارو ۶۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار ۲۵ میلیاردو ۹۴۷ میلیون تومان پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه، احمد رفیعی اظهار کرد: این میزان اعتبار در قالب اشتغال، ودیعه مسکن، فرهنگی، درمان […]

 

اراک– مدیر صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان مرکزی گفت: نیمه نخست سال جاری بالغ بر ۲هزارو ۶۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار ۲۵ میلیاردو ۹۴۷ میلیون تومان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه، احمد رفیعی اظهار کرد: این میزان اعتبار در قالب اشتغال، ودیعه مسکن، فرهنگی، درمان و کارگشایی به نیازمندان پرداخت شده است.

وی افزود: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت وابسته به کمیته امداد است که با هدف پرداخت حداکثری وام‌ قرض‌الحسنه‌ برای توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه، گرفتن کمترین کارمزد در مقایسه با بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و سایر صندوق‌های قرض‌الحسنه شکل گرفته است.

رفیعی از کسب رتبه سوم کشوری در وصول مطالبات خبر داد و اظهار داشت: وام‌های صندوق امداد ولایت به مددجویان با کمترین ضمانت پرداخت می‌شود.

مدیر صندوق امداد ولایت استان مرکزی از خیران و نیکوکاران به‌منظور سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت دعوت کرد و گفت: با همکاری خیران و افزایش کمک‌ها و سپرده‌های آنان در صندوق امداد ولایت می‌توان تسهیلات بیشتری به نیازمندان پرداخت