پرستار بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان ولیعصر اراک، مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

دی 7, 1400
628 بازدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد؛ پرستار بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان ولیعصر اراک، مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت. اراک–سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت : این اتفاق شامگاه دوشنبه ۶دی ماه در بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان ولیعصر (عج) اراک، رخ داده و متاسفانه همکار پرستار مورد […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد؛

پرستار بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان ولیعصر اراک، مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

اراک–سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت : این اتفاق شامگاه دوشنبه ۶دی ماه در بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان ولیعصر (عج) اراک، رخ داده و متاسفانه همکار پرستار مورد ضرب و شتم توسط همراه بیمار قرار گرفت

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ یاسرقربانی افزود: حال عمومی پرستار خوب است اما به دلایل صدمات ناشی از این حمله اکنون بستری و تحت مداوا است.

قربانی در ادامه به فشار زیاد روی پرستاران به خصوص پس از شیوع کرونا اشاره کرد و گفت : متاسفانه همکاران پرستار بسیار مظلوم واقع شده و در برخی موارد به جای کمک و دلداری به آنان،شاهد این اتفاقات تلخ و ناگوار هستیم.

وی ضمن دلجویی از این همکاران و ابراز تأسف به خاطر وقوع این اتفاق تلخ گفت: این حادثه قطعا آخرین مورد از بی احترامی به کادر درمان نیست اما می‌توان جلوی تکرار دوباره ی آن را گرفت به شرطی که تدابیری اندیشیده شود، ما انتظار داریم مراجع ذی‌صلاح با جدیت و قاطعیت با چنین مواردی برخورد قانونی کنند، چراکه نباید با تکرار رخداد چنین حوادثی به انگیزه و امنیت پرستاران در ارائه خدمت به مردم لطمه وارد شود.

قربانی در پایان گفت: اکنون که در حدود دو سال از شیوع کرونا و حجم کار بالای پرستاران و مدافعان سلامت می گذرد، جا دارد که مرهمی باشیم بر دردهای این عزیزان، پرستارانی که روز و شب خود را وقف بیماران کرده اند که گاهی درد و رنج بیمارانشان سبب شده که خانواده خود را از یاد ببرند و مهمترین دغدغه شان بشود بهبودی و کسب سلامت بیماران.