پروژه‌های ناتمام حوزه سلامت استان مرکزی به سمت بهره برداری حرکت می کند

خرداد 26, 1401
119 بازدید

با نگاه ویژه مسئولین استانی و کشوری؛ پروژه‌های ناتمام حوزه سلامت استان مرکزی به سمت بهره برداری حرکت می کند   اراک–پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: با نگاه ویژه مسئولین، پروژه های ناتمام حوزه سلامت استان در آستانه به بهره برداری رسیدن است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه […]

با نگاه ویژه مسئولین استانی و کشوری؛

پروژه‌های ناتمام حوزه سلامت استان مرکزی به سمت بهره برداری حرکت می کند

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: با نگاه ویژه مسئولین، پروژه های ناتمام حوزه سلامت استان در آستانه به بهره برداری رسیدن است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، سید محمد جمالیان افزود: قول های مساعد سازمان برنامه و بودجه نسبت به تکمیل پروژه های سلامت محور استان مرکزی، در بازدید معاون عمرانی امور سلامت سازمان برنامه و بودجه از پروژه های درمانی استان مرکزی موجب خرسندی است.

وی اظهار کرد: با توجه به زمان بر شدن پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، سازمان برنامه و بودجه دید مثبتی به پروژه‌های شهر اراک نداشتند و در این راستا دعوتی از آنها به عمل آمد و در روز چهارشنبه مورخ ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ بازدیدی از پروژه ها انجام شد.

جمالیان بیان کرد: کارشناسان با مشاهده حضور خیرین در کنار دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی و پیشرفت پروژه های بیمارستان ولیعصر ، بیمارستان زنان، اورژانس سوانح و سوختگی، دیالیز، مجتمع کلاس‌های آموزشی، خوابگاه متاهلی، فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری و سایر پروژه ها با یک نگرش مثبت قول های مساعدی خوبی را در راستای پیشرفت پروژه ها دادند تا در راستای تامین و تجهیز‌ تمهیدات بتوان پروژه‌ها را در استان به سرانجام رساند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در راستای عزم جدی ریاست محترم جمهور در خصوص اتمام پروژه های ناتمام با درصد و پیشرفت فیزیکی بالا امیدواریم که به دنبال تامین منابع مالی و زیرساخت‌های مورد نیاز بتوان هر چه سریعتر شاهد بهره برداری و راه اندازی پروژه های درمانی در سطح استان شد

وی یادآورشد: پیمانکار جدید بیمارستان حضرت ولیعصر پیمانکاری متعهد، کارشناس، اخلاقمند و توانمند می باشد اما متاسفانه زمانی که پروژه را در دست گرفت پروژه نقاط کور متعددی را داشته و هر جایی که پیمانکار قبلی به بن بست خورده بود پیمانکار جدید می بایست رفع نواقص کرده و راهکار جدید پیدا می‌کرد که این مهم قدرت فنی بالایی را می طلبید.

گفتنی است که هدف اصلی تامین امکانات و مراکز آموزشی درمانی مناسب در شان دانشجویان، اعضای هیئت علمی و مردم استان مرکزی می باشد لذا امیدواریم که به لطف خداوند متعال و تامین به موقع منابع مالی پروژه حضرت ولیعصر نیز در سال جاری به بهره برداری برسد.