پروژه اصلاحی تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب دلیجان اجرا شد

بهمن 17, 1400
300 بازدید

پروژه اصلاحی تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب دلیجان اجرا شد دلیجان– مدیر آب و فاضلاب شهرستان دلیجان از اجرای پروژه مهندسی و اصلاحی در راستای بهبود راندمان تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان خبر داد. سید بابک غفاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چشم راه اظهار کرد: برای اجرای این پروژه اصلاحی بالغ بر یک […]

پروژه اصلاحی تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب دلیجان اجرا شد

دلیجان– مدیر آب و فاضلاب شهرستان دلیجان از اجرای پروژه مهندسی و اصلاحی در راستای بهبود راندمان تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان خبر داد.

سید بابک غفاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چشم راه اظهار کرد: برای اجرای این پروژه اصلاحی بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به صورت امانی با تکیه بر تخصص؛ ظرفیت و توانایی پرسنل امور آب و فاضلاب شهرستان دلیجان هزینه شده است.

وی افزود: پروژه اصلاحی در راستای بهبود راندمان در تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهر دلیجان؛ با توجه به مستهلک شدن پمپ های قبلی (نوع خشک) طی ۱۸ سال کارکرد؛ به صورت پروژه مهندسی مجدد انجام شد.

و ی خاطرنشان کرد: با روند قبلی با هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار بالا مواجه بودیم که به منظور ارتقای ظرفیت پمپاژ در زمان پیک ورودی فاضلاب تصفیه خانه به ویژه در بارندگی‌های شدید؛ پروژه ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب از نوع خشک به ایستگاه پمپاژ نوع (تر) محقق شد.