پروژه سینمای «فرهنگسرای شهر» تابستان ۱۴۰۱ افتتاح و راه‌اندازی می‌شود/اجرای طرح فراغت تابستانی در ۵۵ محله کم برخوردار

خرداد 13, 1401
190 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک خبر داد، پروژه سینمای «فرهنگسرای شهر» تابستان ۱۴۰۱ افتتاح و راه‌اندازی می‌شود/اجرای طرح فراغت تابستانی در ۵۵ محله کم برخوردار     اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، ضمن بیان اینکه تکمیل و تجهیز پروژه سینمای فرهنگسرای شهر ۶۰ درصد […]

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک خبر داد،

پروژه سینمای «فرهنگسرای شهر» تابستان ۱۴۰۱ افتتاح و راه‌اندازی می‌شود/اجرای طرح فراغت تابستانی در ۵۵ محله کم برخوردار

 

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، ضمن بیان اینکه تکمیل و تجهیز پروژه سینمای فرهنگسرای شهر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: پیش بینی می شود این مکان فرهنگی و سمعی و بصری تابستان امسال بازگشایی و برنامه های متنوع اوقات فراغت تابستان نیز در آن اجرا شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین المللی شهرداری اراک، علیرضا شعبانی اظهارکرد: راه اندازی مجدد سینمای فرهنگسرای شهر واقع در شهر صنعتی اراک؛ پس از رفع برخی از نواقص و تجهیز به دستگاه های مورد نیاز در دستور کار این سازمان قرار دارد. پس از راه اندازی به عنوان سینمای نیمروز به شهروندان خدمات‌رسانی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار ستاد اوقات فراغت تابستان در این سازمان تشکیل شد، افزود: ذیل آن برنامه‌های متنوعی برای عموم شهروندان در سنین مختلف در نظر گرفته شده است.

شعبانی خاطرنشان کرد: کاربری های دیگر سینمای فرهنگسرای شهر اراک در جای خود باقی است و در نیمی از روز برنامه های آموزش شهروندی، آگاه آسا سازی و توانمندسازی شهروندان در آن انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: در مدت زمان باقیمانده کاربری سینما؛ سالن برای اکران م برای عموم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک از اجرای طرح فراغت تابستانی به صورت محله محور در ۵۵ محله خبر داد و گفت: دراین طرحهای فراغت تابستانی و در برنامه ها نگاه ویژه‌ای به محلات کم برخوردار اراک داریم.